تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر

تعمیرات جاروبرقی ال جی

تعمیرات جاروبرقی ال جی هیرادسرویس به منزله  جارو برقی های ال جی در ایران با سالها رزومه کاری و دارا بودن مهارت کافی و نیروی کا با تجربه قادر به تعمیرات جاروبرقی ال جی شما مشتریان محترم است.

تعمیرات جاروبرقی ال جی

همچنین نمایندگی ال جی همه قطعه های جاروبرقی شامل قطعه های الکترونیکی –مکانیکی و تزیینی ماشین های ال جی شما مشتری عزیز را در تعمیرگاه خود دارد و از بابت فراهم کردن قطعات خود به هیچ وجه نگران نباشید با اطمینان کامل نگهداری لوازم خانگی خود را به ما بدهید و اطمینان داشته باشید که با همه وجود جواب اعتماد شما را می دهیم.

تعمیرات جاروبرقی ال جی

رفع عیب جاروبرقی ال جی

– کیسه جاروبرقی ال جی را جایگزین کنید و تمام فیلتر ها را تمیز کنید.

– اطمینان حاصل کنید که مسیرهای هوایی در جاروبرقی ال جی پاک باشند. هر نوع گرفتگی در لوله با کمک یک دسته جارو یا یک سیم آویز روکش خم شده پاک می شود. توجه کنید که به بیشتر بودن گرفتگی بسته در آن یا پانچ به وسیله لوله با سیم نمی باشد.

– تسمه ها را تعویض کنید. اطمینان حاصل کنید که تسمه ها بر روی غلتک قلم مو درگیر شده اند, محور چرخان است, و یا هر نوع قطعه متحرکی مثل غلتک های قدرت متحرک.

فروش قطعات جاروبرقی ال جی

لغزش تسمه احتمال دارد بویی متفاوت ایجاد کند که از لاستیک گرم و پلاستیک داغ ناشی می شود.

-غلتک قلم مو را تمیز کنید و اطمینان حاصل کنید که نخ ریسی به طور آزادانه می چرخد. یاطاقان را روغن کاری کنید. یاطاقان و یا کل غلتک قلم مو را جایگزین کنید, اگر برای تعمیر جاروبرقی ال جی ضروری است .

عیب یابی و تعمیرات جاروبرقی ال جی

غلتک قلم مو ها ممکن است از چوب ساخته شده باشند, به خصوص در مدل های قدیمی جاروبرقی های ال جی, یا بدون پلاستیک باشند برای تعمیرات جاروبرقی ال جی مدل های تازه تر جاروبرقی ال جی. چک کنید تا اطمینان حاصل کنید که غلتک قلم مو واقعا هنگامی که باید, در حال دوران است. یک راه این است که جاروبرقی ال جی خود را روشن کنید و با دقت زیر آن را نگاه کنید. هرگز هنگام چرخش به غلتک قلم مو دست نزنید, و اطمینان حاصل کنید که برای گرفتن و جمع کردن پارچه و مو و غیره تمیز هستند.

-در مدل هایی از جاروبرقی های ال جی یک قرقره زنجیری یا یک سوئیچ وجود دارد که بر روی غلتک قلم مو آزاد است وقتی که دسته آن بالا می آید یا وقتی که سوئیچ برای کف سخت (زمین) تنظیم می شود. اطمینان حاصل کنید که سویئچ برای فرش تنظیم شده و وقتی که دسته آن پایین است قرقره زنجیر درگیر است.

– مسیر های الکتریکی را بررسی کرده  و در صورتی که جاروبرقی ال جی روشن نمی شود.  از یک مولتی متر کمک بگیرید و به طور مداوم بررسی کنید. به دنبال یک مدار باز بگردید. هر بخش از این مسیر را که بدون یکپارچگی و اتصال است را عوض کنید. اطمینان حاصل کنید تا از فیوز به طرز صحیحی استفاده کرده اید. قطع کننده های زیر را دوباره تنظیم کنید :

1) از دو شاخه فقط پیش از سوپیچ.

2) در کل سویئچ هنگامی که سویئچ بسته است. ( در حالت on ).

3 ) در کل هر فیوز یا قطع کننده های تولیدی درون جاروبرقی ال جی.

4) از سویئچ به موتور.

لوله خرطومی جاروبرقی ال جی

جارو برقی یک جمع کننده قوی و یک حذف کننده برتر مواد آلوده کننده و حساسیت زا از منزل شما و بیشتر کردن ماندگاری فرش و لوازم منزل شماست. ولی بدون نگهداری درست, حتی بهترین جارو برقی ها هم به خوبی قادر به انجام کاری نمی باشند. برای نگهداری جاروبرقی در مناسب ترین وضعیت کارکرد خود به سفارش های زیر عمل کنید.

کیسه جارو برقی را بعد از هر مرتبه جارو زدن کنترل کنید و وقتی که کیسه به حد نصف پر شد یا پاره شد آن را عوض کنید. یک کیسه سالم و پاکیزه سبب ایجاد جریان هوای مطلوب می شود و سبب پیشگیری از پخش شدن ذره های گرد و غبار به درون هوا می گردد. (در صورتی که از یک جارو برقی بدون کیسه استفاده می کنید, بنابراین از هر مرتبه استفاده بخش گرد و غبار را خالی کنید.)

تعمیرگاه مرکزی جاروبرقی ال جی

فیلتر های جارو برقی را با توجه به سفارش کمپانی سازنده تعویض یا تمیز کنید. فیلترهای گرفته سبب کم شدن عملکرد جارو برقی می شود. اگر میسر بود جهت تمیز کردن ذره های گرد و غبار, از فیلتر و کیسه های بازدهی – بالا کمک بگیرید.

فرچه های جارو برقی را برای نشانه های فرسودگی و ساییدگی کنترل کنید, غلطک فرچه را از هر نوع رشته های دایره ای اطرافش (مو, نخ, الیاف پارچه ای و غیره) به دور نگه دارید و اطمینان حاصل کنید که به آسانی حرکت می کند. خاک و دوده می تواند روی بلبرینگ های جاروبرقی جمع شوند و جلوی حرکت آن را بگیرند و فشار بسیاری روی موتور بیاورند.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران

همین که نشانه هایی از ایراددار بودن را در ماشین خود دیدید, سیم ها و دوشاخه را به وسیله یک تعمیرکار حرفه ای تعمیرات جاروبرقی ال جی کنترل کنید و اگر بوی سوختگی ساطع شد درخواست یک کنترل کامل کنید. هرگز یک جارو برقی را در زمانی که استفاده نمی کنید در درون پریز ول نکنید.

برخی زمانها قاب درونی و بیرونی جارو برقی را با پارچه کمی نمدار پاک کنید و سایر بخش ها را با محلول آب و صابون شستشو بدهید. در هیچ زمانی وسایل بزرگ یا فلزی را جارو نکنید که احتمال دارد به فن یا موتور جارو برقی صدمه بزند.

تعمیرات جاروبرقی ال جی

در هیچ زمانی روی فرش یا موکت نمدار را جارو نکنید. این کار هم باعث ایجاد خطر شوک الکتریکی می شود و هم رطوبت داخل شیلنگ و کیسه اطراف را برای پرورش قارچ و باکتری های بودار ممکن می کند.

جارو برقی خود را هر دو سال یک مرتبه سرویس کنید, با این کار شما در هزینه ها و وقت خود  صرفه جویی می کنید و از استفاده از یک جارو برقی با عملکردی مثل روز اول لذت خواهید برد.

شماره تلفن شرکت ال جی

کادر متخصص هیراد سرویس آماده ارائه ی خدمات پس از فروش ال جی تخصصی در جهت تعمیرات جاروبرقی ال جی های خانگی, جاروبرقی های صنعتی و جارو شارژی است. هموطنان محترم ایرانی می توانند با اطمینان از مهارت و تجربه ما با نمایندگی ال جی لوازم خانگی هیراد سرویس تماس گرفته و از خدمات پس از فروش ال جی تخصصی تعمیرات ال جی برخوردار شوند.