تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

دوشنبه, جولای 23, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر

تعمیرات کولر گازی ال جی

تعمیرات کولر گازی ال جی
تعمیرات کولر گازی ال جی

تعمیرات کولر گازی ال جی هیراد سرویس همواره همه سعی اش را برای ارائه بهترین و مطمئن ترین خدمات تعمیراتی کولر گازی به مشتریان کرده است, زیرا هیراد سرویس باور دارد که بهترین کالاهای دنیا با خدمات پس از فروش تبدیل به بهترین کالا می شوند و بدون داشتن آن, مشتریان از کالاهای ارائه شده رضایت چندانی نخواهند داشت و در آینده خرید و فروش آن با افت روبه رو خواهد شد.

تعمیرات کولر های گازی ال جی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی هیراد سرویس برای افزایش رضایتمندی مشتری ها, نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی را راه اندازی کرده تا بتواند پاسخگوی نیازهای مشتریان لوازم خانگی ال جی باشد و خدمات پس از فروش باکیفیتی را به آنها ارائه دهد تا رضایت مشتریان را از لوامز خانگی ال جی بالاتر ببرد.

تعمیر تخصصی کولر گازی ال جی

داشتن تعمیرکارانی ماهر و آموزش دیده, و ارائه بالاترین رده کیفی خدمات از جمله خدمات تعمیرگاهی کولر گازی ال جی هیراد سرویس می باشد. کارشناسان تعمیرات کولر گازی ال جی هیراد سرویس ابتدا تعداد قطعه های ایراددار, دلیل خرابی, میزان تعمیرات , هزینه های احتمالی و مدت زمان طول کشیدن تعمیر را به شما خبر می دهند و با توجه به موافقت شما قطعه های نقص دار را تعمیر یا تعویض می کنند.

با تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی می توانید از خدمات هیرادسرویس برخوردار شوید.

مشاوره شبانه روزی در همه ایام هفته, تعمیر در منزل با لوازم یدکی اورجینال کولرگازی و اسپلیت ال جی, سرعت عمل در تعمیرات کولر گازی ال جی, استفاده از وسایل تخصصی برای تعمیرات کولر گازی ال جی, نظر کارشناسانه مهندس ها در زمینه علت ایجاد ایراد, تعمیرکاران هیراد سرویس هم به طور تجربی و عملی و هم به صورت آموزشی و علمی تعمیر انواع کولر گازی ال جی را بلد هستند به بهترین نحوی می توانند ایرادهای کولر گازی شما را رفع نمایند.

نمایندگی نصب کولر گازی ال جی

نمایندگی ال جی و نصب کولر گازی ال جی هیرادسرویس با برگه گارانتی در اختیار مشتری همه کارهای مربوط به نصب کولر گازی را به صورت رایگان انجام می دهد. اما اگر گارانتی دم دست شما نباشد دستگاه شما را به تعمیرکار مجاز کولر گازی هیرادسرویس حواله می دهیم.

خدمات نصب کولر گازی ال جی هیراد سرویس به وسیله تعمیرکارهای کولر گازی ال جی در محل کولرگازی شما انجام می گردد.

آموزش سرویس کولر گازی ال جی

از جمله خدمات آموزشی هیراد سرویس درباره تعمیرات کولر گازی ال جی می توان به نحوه تعویض کمپرسور کولر گازی ال جی, نحوه تعمیر برد کولر گازی که توسط سرویس کار ال جی انجام می گردد. تعمیر و تعویض ریموت کنترل کولر گازی ال جی, در صورت خرابی این قطعه بهتر است با قطعه جدیدی تعویض شود. دیموت کنترل کولر گازی ال جی را می توانید از  تعمیرگاه مجاز ال جی هیراد سرویس تهیه کنید. یکی دیگر از خدمات هیراد سرویس ارائه شارژ گاز کولر گازی ال جی است. شارژ توسط تعمیرکاران حرفه ای ما انجام می شود و بهترین سرویس در این زمینه ارائه می گردد. جهت درخواست آنلاین هر گونه خدماتی درباره کولرگازی های ال جی خود با شماره تلفن نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی هیراد سرویس تماس بگیرید و نیاز خود را با کارشناسان هیراد سرویس در میان بگذارید.

آموزش تعمیر کولر گازی ال جی

عوض کردن قطعه های ایراد دار کولر گازی مزیت استفاده از خدمات هیراد سرویس است ولی قیمت تعمیرات کولر گازی ال جی خیلی پایین تر از تعویض آن است, اگر کولر گازی کمتر از ده سال عمر کرده , تعویض قطعات آن بهترین گزینه است اگر غیر از این باشد تعمیر آن بهترین و اقتصادی تر است. همینطور هزینه ای که برای قبض برق کولر گازی می پردازید اگر منصفانه باشد بهترین راه تعمیر قطعه آن است, نگهداری و تعمیر در زمان مطلوب بهترین راهکار جهت عملکرد بهتر کولر گازی و پایین آوردن هزینه های برق مصرفی است.

قطعات کولر گازی ال جی

وقت شما باارزش است و اتلاف آن هزينه های زیادی را برای شما در پی خواهد داشت, بنابراین نمایندگی ال جی و  تعمیرات کولر گازی ال جی هیراد سرویس در فراهم کردن قطعات و لوازم جانبی کولر گازی شما تمام کوشش خود را می کند هیراد سرویس تمامی قطعات کولر گازی را در تعمیرگاه خود دارد و برای تامین قطعات در وقت و هزینه های شما صرفه جوئی می کند. اطلاعات فنی قطعه های کولر گازی ال جی و شرح ویژگی های هر یک از قطعات درخواستی را به ما بگویید تا کارشناسان ما بهترین لوازم و قطعات کولر گازی ال جی را به صورت آنلاین و یا تلفنی برایتان ارسال کنند.

نمایندگی فروش کولر گازی ال جی

نمایندگی فروش کولر گازی ال جی هیراد سرویس بهترین و مرغوب ترین کولر گازی ال جی موجود در بازار را برای خانه های شما فراهم می کند.

کولرهای گازی ال جی موجود در هیراد سرویس, دارای خدمات پس از فروش ال جی بوده و مهندسان و تعمیرکارن نصاب پس از خرید این ماشین, همراه شما هستند تا همه کارهای موردنیاز برای راه‌ اندازی کولر گازی را انجام دهند.

نمایندگی فروش کولر گازی ال جی با تجهیز تعمیرگاه به برترین و ماهرترین افراد تعمیرکاران و کارشناسان فروش و خدمات پس از فروش, بیشترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان ارائه می دهد. متقاضیان محترم با مراجعه به هیراد سرویس می ‌توانند با برخورداری از خدمات آن در حوزه فروش, از مشاوره ‌ها و راهنمایی های کارشناسان و متخصصانِ هیراد سرویس نیز برخوردار شوند و بهترین انتخاب را برای خرید کولر گازی ال جی اتخاذ کنند.

نحوه سرویس کولر گازی

در صورتی که می خواهید سرویس کولر گازی را خودتان انجام دهید با ما همراه باشید.

جهت تعمیرات کولر های گازی ال جی پیش از هر عملی باید برق تان را قطع کنید تا خطری تهدیدتان نکند و با خیال آسوده کار تعمیر را انجام دهید. برای قطع برق کولر گازی مطابق با نوع کولر گازی تان دو راه وجود دارد.

دو شاخه کولر گازی را از کنار پنل از برق در آورید.

فیوز برق کولر گازی را از جعبه‌ فیوزی که در آشپزخانه یا کنار در ورودی است قطع کنید.

اگر تعداد فیوزها بیشتر است, کولر گازی تان را روشن کنید و فیوزها را تست کنید تا فیوز کولر را بیابید.

تعمیرگاه مجاز کولر گازی ال جی

سپس سرویس پنل داخلی را اجرا کنید

اول قاب جلویی پنل را باز کرده و فیلترهای آن را خارج کنید و با فشار آب آن را تمیز کنید به گونه ای که گرد و غباری آن از بین برود.

شماره تلفن شرکت ال جی

بعد حسگر کولر را خارج کنید و  پاک کنید و در محلش قرار دهید.

این حسگر به بررسی دمای محیط  می پردازد و به برد فرمان روشن و خاموش شدن خودکار را می دهد.

اگر این حسگر پاک نیست به دلیل دستور اشتباه برد در سیستم شماست.

تعمیرات کولر گازی ال جی