تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر

نمایندگی تعمیرات ایندزیت

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیتخدمات پس از فروش انواع یخچال فریز و ساید بای ساید ایندزیت در هیراد سرویس

نمایندگی تعمیرات ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ایندزیت هیراد سرویس خدمات پس از فروش ایندزیت در تهران است. هیراد سرویس به منزله یک تعمیرگاه مجاز و مرکزی ایندزیت آماده ارائه سرویس های مربوط به تعمیرات انواع محصولات خانگی ایندزیت است.

اگر به ایرادی با یکی از دستگاه های لوازم خانگی ایندزیت برخورد کردید می توانید با کمک شماره های موجود در بالای صفحه اصلی یا صفحه تماس با ما با هیراد سرویس ارتباط برقرار کنید و در کمترین زمان ممکن منتظر سرویس دهی نمایندگی تعمیرات ایندزیت در منزل خود باشید.

از دیگر ویژگی های نمایندگی تعمیرات ایندزیت گارانتی یکساله محصولات ایندزیت و تعمیر صد درصد دستگاه ها و لوازم خانگی ایندزیت در محل کار و منزل مشتریان عزیز, بدون روز تعطیلی و شبانه روزی است که به خواسته های شما در سریع ترین زمان رسیدگی می شود.

نمایندگی مرکزی ایندزیت

کاملا حق شماست که از سریعترین و دقیق ترین تعمیرات برخوردار شوید

و بدون اتلاف وقت دستگاه خود را دوباره مثل روز اول استفاده کنید.

برای رسیدن به این مهم پرسنل ما تمام تلاش خود را به کار می گیرند.

آسایش و رفاه شما اولویت مهم نمایندگی تعمیرات ایندزیت هیراد سرویس است.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت فعالیت خود را به صورت فنی و حرفه ای در ایران آغاز کرده است تمامی خدمات نمایندگی هیراد سرویس در باره حمایت و پشتیبانی از دستگاه های ایندزیت است و سرویس ها, تعمیر, نگهداری و تعویض قطعات انواع مدل های محصولات ایندزیت را به بهترین شکل ممکن و در زمان اندکی به متقاضیان ارائه می دهد. جلب رضایت و اعتماد مشتریان در این مسیر اصلی ترین خواسته نمایندگی تعمیرات ایندزیت است.

نمایندگی رسمی ایندزیت

نمایندگی رسمی و مرکزی ایندزیت. ایندزیت یک شرکت تولید لوازم خانگی ایتالیایی است که دفتر مرکزی آن در شهر فابیانو در استان آنکووا قرار گرفته است. ایندزیت به منزله یکی از برند های مشهور در عرصه تولیدات محصولات خانگی است. لوازم خانگی ایندزیت جزء پرطرفدارترین محصولات در بین لوازم خانگی مصرف کنندگان عزیر است.

شرکت ایندزیت در سال 1975 به ثبت جهانی رسید و کار خود را به صورت محدود در تولید لوازم خانگی شروع کرد. بعد در سال 1987 وارد بازار بورس میلان شد و توانست با بالا بردن سرمایه اش به وسیله فروش سهام به بیشتر مردم اقدام به گسترش زیرساخت ها و محصولات خود هم از لحاظ کمی و هم از لحاظ کیفی نماید.

شرکت ایندزیت در 8 ناحیه اصلی اقتصادی دنیا فعال است و به غیر از نمایندگی محصولات ایندزیت

در این 8 ناحیه و تولید محصولات به ارائه نمایندگی در بقیه کشورها نیز مبادرت کرده است.

8 ناحیه اقتصادی و صنعتی بزرگ ایندزیت در کشور های ایتالیا, لهستان, انگلستان, روسیه و ترکیه واقع شده اند.

ایندزیت با دارا بودن بیش از 16000 پرسنل به منزله یکی از مهمترین شرکت های دنیا شناخته می شود.

تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت

شرکت لوازم خانگی ایندزیت با تمرکز بر روی طراحی محصولات اش, توجه به محیط زیست و گسترش امکانات هوشمندانه محصولات اش روزانه در مسیر تحول است و به منزله یکی از موفق ترین برند ها خود را شناسانده است. انواع تعمیرات فنی همه دستگاه های ایندزیت را با تامین قطعات اصل و اورجینال از هیراد سرویس درخواست کنید. ما با دانش و تجهیزات و نیروی انسانی ای که در اختیار داریم بهترین ها را برای شما هدیه می دهیم.

 

نمایندگی رسمی و مرکزی ایندزیت

تعمیرگاه مجاز ایندزیت

تعمیرگاه مجاز و مرکزی ایندزیت اگر هر یک از دستگاه های ایندزیت را پسندیده اید و می خواهید از آن در منزل و شرکت خود استفاده کنید بهترین راه خرید تماس با نمایندگی تعمیرات ایندزیت در تمامی ناحیه های شهر تهران و تعمیرگاه مجاز و مرکزی ایندزیت در سراسر کشور عزیزمان می باشد. شما فقط با یک تماس تلفنی خواهید توانست هر یک از دستگاه های ایندزیت را درب خانه تان دریافت کنید.

یا اگر یکی از محصولات ایندزیت را در منزل دارید و ایرادی در نحوه عملکرد آن پیش آمده

می توانید با همکاران ما در ارتباط باشد و درباره ایراد موردنظر از آنها مشاوره دریافت کنید.

اگر ایراد به وجود آمده با مشاوره حل نشد

تعمیرکاران هیراد سرویس بنا بر صلاحدید شما دست به کار می شوند

و ایراد را در محل سکونت شما برطرف می کنند.

در هر حالتی بهترین راه ارتباطی شما با ما تماس تلفنی است. حتی اگر یکی از قطعه های محصولات ایندزیت نیاز به تعویض داشته باشد نمایندگی تعمیرات ایندزیت آماده است قطعات معیوب را با قطعات اصل عوض کند و برای هر قطعه تعویض شده ضمانت نامه 36 ماهه با فاکتور رسمی هیراد سرویس صادر کند.

لازم به ذکر است که تمامی دستگاه های ایندزیت مشمول این گارانتی می باشند و موقع فروش به مشتریان تحویل داده می شود. در مدت زمان گارانتی محصول, اگر هر گونه ایرادی در محصولات ایندزیت به وجود بیاید, شما می توانید با یک تماس آن را با ما مطرح کنید و از خدمات پس از فروش ایندزیت استفاده کنید, حتی اگر زمان گارانتی تمام شده باشد هیراد سرویس باز در کنار شماست.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت
نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش هیراد سرویر ایندزیت

تعمیرگاه مرکزی ایندزیت

خدمات پس از فروش ایندزیت هیراد سرویس با برخورداری از تعمیرکارهای آموزش دیده و حرفه ای به شما در زمینه تعمیرات دستگاه تان ضمانت می دهد.

همینطور اگر نیاز به تعویض قطعات داشته باشید از قطعات اورجینال شرکت ایندزیت برای تعویض قطعات استفاده می شود.

تمامی تعمیرات به وسیله تجهیزات و امکانات الکترونیکی به روز دنیا انجام می شود

تا صدمه ای به محصولات شما وارد نشود.

همینطور هیراد سرویس تعمیرات و قطعات الصاقی خود به دستگاه های شما را تا سه ماه گارانتی تضمینی می کند.

اگر شما هم از مصرف کنندگان محصولات ایندزیت هستید, لطفا دستگاه خود را برای تعمیرات به نمایندگی های معتبر بسپارید. نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش ایندزیت هیراد سرویس یکی از برترین و مورداعتمادترین نمایندگی ها در ایران است.

خدمات پس از فروش ایندزیت

کاملا حق شماست که از سریعترین و دقیق ترین تعمیرات برخوردار شوید و بدون اتلاف وقت دستگاه خود را دوباره مثل روز اول استفاده کنید. برای رسیدن به این مهم پرسنل ما تمام تلاش خود را به کار می گیرند. آسایش و رفاه شما اولویت مهم نمایندگی تعمیرات ایندزیت هیراد سرویس است.

تعمیر و تعویض هر یک از قطعات دستگاه های ایندزیت در تخصص تعمیرکارهای ماست و آنها به همه آنها شناخت دارند و در ضمن همه قطعات این دستگاه ها در خدمات پس از فروش ایندزیت و تعمیرگاه مرکزی ایندزیت هیراد سرویس موجود هستند و در کمترین زمان بر روی دستگاه های شما نصب می شوند. همه قطعات اصل بوده و برای هر یک آنها نیز کارت گارانتی مجزایی صادر می شود که می توانید از نمایندگی تعمیرات ایندزیت آنها را مطالبه کنید و در صورت ایجاد مشکلی برای آنها با واحد خدمات پس از فروش ایندزیت تماس بگیرید تا نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

خدمات پس از فروش ایندزیت زیر نظر نمایندگی تعمیرات ایندزیت هیراد سرویس به ارائه خدمات مشغول است,

این واحد دارای بخش های متعدد سرویس دهی و تعمیرات برای هر یک از لوازم خانگی ایندزیت بوده

و در هر بخش افرادی حرفه ای و متخصص مشغول فعالیت هستند.

بخش های تعمیراتی تعمیرگاه مرکزی ایندزیت با عناوین هر یک از محصولات ایندزیت شناخته می شوند.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت
خدمات پس از فروش ایندزیت

شماره تلفن نمایندگی و شماره تماس شرکت ایندزیت

اگر یکی از محصولات ایندزیت را به تازگی خریده اید و یا محصولی از برند ایندزیت را در منزل دارید و از آن استفاده می کنید اما مدتی است که با مشکلی مواجه شده است, به آسانی می توانید با شماره تلفن نمایندگی و شماره تماس شرکت ایندزیت در ارتباط باشید تا برای برطرف کردن ایراد اقدام کنند.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ایندزیت بهترین خدمات تعمیراتی مربوط به لوازم خانگی ایندزیت و بقیه برندهای مشهور آسیایی, آمریکایی, اروپایی و ایرانی را خدمت هموطنان عزیز ایرانی ارائه می دهد. راه ارتباطی ما با شما تماس تلفنی با نمایندگی تعمیرات ایندزیت است که شماره های تماس در بالای صفحه اصلی درج شده است.

تعمیرات ظرفشویی ایندزیت , تعمیرات لباسشویی ایندزیت , تعمیرات یخچال فریزر ایندزیت و تعمیرات ساید بای ساید ایندزیت