تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر

تعمیرات جاروبرقی ایندزیت

تعمیرات جاروبرقی ایندزیت

تعمیرات جاروبرقی ایندزیت هیراد سرویس با ارائه خدمات حرفه ای به وسیله تکنسین های متخصص خود در تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله اش را در تعمیر انواع جاروبرقی ایندزیت با دانش روز دنیا پیوند بزند و یکی از نمایندگی های تعمیر به‌ روز در این عرصه باشد.

هیراد سرویس دارای تعمیرگاه مجاز ایندزیت در زمینه تعمیرات انواع جاروبرقی ایندزیت است.

تعمیرات انواع جاروبرقی ایندزیت در کوتاه ترین زمان در منزل شما به وسیله تکنیسین های حرفه ای هیراد سرویس انجام می شود. پس هیچ احتیاجی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابجایی جاروبرقی ایراددار به تعمیرگاه مرکزی ایندزیت نیست.

تعمیر تخصصی جارو برقی ایندزیت

هیراد سرویس با خدمات پس از فروش ایندزیت منحصر به فرد خود به صورت بیست و چهار ساعته و بدون روز تعطیلی همراه شماست, تا در زمان های ایجاد ایرادی در جاروبرقی تان علاوه بر رفع کردن ایرادهای فعلی آن, از پدید آمدن ایرادهای احتمالی بعدی هم پیشگیری کنیم.

بعد از تکمیل فرم درخواست تعمیر و یا تماس با شماره تلفن های ما و بیان خلاصه ای از ایرادها, همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار می کنند و بعد از تشخیص عیب ماشین به تعمیرکار مربوطه محول می کنند تا برای بازدید حضوری و تعمیر به منزل شما تشریف بیاورند.

بعد از وارسی های لازم در گزارشی کامل, شما را از تعداد قطعه های ایراددار, علت خرابی, تقریب هزینه و زمان موردنیاز تعمیر باخبر می کنند که با توجه به زمانبندی و قصد شما قطعه های موردنظر تعمیر یا تعویض می شوند. اگر نیاز به تعویض قطعه باشد فقط از قطعه های اصلی برای این کار استفاده می شود.

ماشین های تعمیر شده و قطعه های تعویض شده به مدت شش شامل گارانتی است.

قطعات یدکی جاروبرقی ایندزیت

جاروبرقی ها در هر دسته ای که باشند می ‌توانند دارای قطعه های یدکی باشند که آنها را به سایر ماشین ها برتری دهد. بودن آن قطعه ‌ها برای عملکرد ماشین ضروری نمی باشند اما نبودن آنها نیز می ‌تواند بر روی راندمان ماشین, عملکرد مطلوب و به کارگیری آسان از ماشین اثر بدی بگذارد. در زیر به تعدادی از این قطعه های یدکی اشاره می کنیم.

لوله تلسکوپی

لوله ‌های فلزی جاروبرقی جهت کار در موقعیت های ویژه یا برای هماهنگی با اندازه طولی استفاده کننده قابل تنظیم می باشند و برای این کار از مکانیسمی استفاده می کنند که به آن «تلسکوپی» می گویند. این خصوصیت سبب می شود تا لوله ‌های فلزی روی ‌هم حالت لغزشی داشته باشند و در سایزهای از پیش منظور شده محکم شوند. جهت آزاد‌کردن گیره تلسکوپی و تغییر سایز از گزینه ساده یا گزینه های استوانه ‌ای حرفه ای کمک بگیرید. در گزینه های استوانه ‌ای سایز بندی لوله کاری آسان تر می باشد و با کشیدن این گزینه به هر سمت سایز لوله به اندازه موردنظر شما تغییر می ‌کند.

لوله خرطومی

لوله خرطومی در جاروبرقی های گوناگون چارچوبی مختلف دارند تا به آسانی به راست و چپ, بالا و پایین حرکت کنند و در هنگام کار قطع و تا نشوند. لوله خرطومی ‌ها غالبا پلاستیکی می باشند. در نمونه های گران تر چین ‌های لوله مشاهده نمی شود و پوششی از الیاف پلیمری بر روی آنها مشاهده می شود. ماندگاری این لوله ‌ها زیاد است اما خرید دوباره آنها کاری دشوار است و احتیاج به پرداخت هزینه بسیار دارد.

طول لوله‌های خرطومی در اکثر حالات, تقریبا دو متر می باشد و طول زیاد این لوله مثل کوتاهی غیرعادی آن سبب دشواری در مصرف از جاروبرقی می گردد. افرون بر کم شدن قدرت مانور در لوله ‌های بلند, قدرت مکش نیز کم می شود.

نقطه اتصال لوله خرطومی به سطح

احتمالا اهمیت چندانی ندارد اما وجودش خیلی بهتر است. در این مکانیسم خاص در نقطه اتصال لوله خرطومی به سطح جاروبرقی محدودیتی برای چرخیدن خرطومی نیست و شما به آسانی به هر سمتی که بخواهید می توانید خرطومی را بچرخانید و قدرت مانور را افزایش می دهد. این مکانیسم اتصال غالبا در جاروبرقی ‌های بدون کیسه استفاده نمی‌ شود که این مورد به خاطر نحوه طراحی این ماشین ها می باشد.

علامت پر بودن مخزن

شاید این نمایشگر هیچ‌ وقت در جاروبرقی های بدون کیسه به کار نرود چون مخزن آن ‌ها شفاف است و اندازه محل آشغال جمع شده در آن قابل مشاهده است. نمایشگر پر بودن مخزن در جاروبرقی های کیسه ‌ای کاربرد بسیاری دارد و به شکل یک نوار قرمز یا چراغ روشن می شود و شما را از پر بودن آن باخبر می کند تا کیسه را خالی یا تعویض کنید.

چرخ ‌ها

چرخ‌ ها یکی از موردهای بسیار مهم در جاروبرقی هستند. چرخ‌ ها یا برروی ماشین تعبیه می شوند یا در پایین آن به صورت پنهان تعبیه می گردند. در مدل ‌هایی که چرخ با بدنه جاروبرقی نصب شده یک چرخ دایره شکل نیز در پایین ماشین تعبیه می شود تا قدرت مانور جاروبرقی افزایش یابد. بزرگی چرخ‌ ها و چرخیدن آسان آن ‌ها سبب می‌شود تا جاروبرقی روی سطح های گوناگون به راحتی بچرخد.

دستگیره

دستگیره احتمالا برای بسیاری از افراد خیلی مهم نباشد اما یکی از قطعه های یدکی مهم جاروبرقی می باشد چون به صورت مستقیم با شما ارتباط دارد و فرن نادرست آن استفاده راحت از ماشین را سخت می کند. در نمونه های ارزان و اقتصادی دستگیره جاروبرقی به شکل خمیده است و با یک انحنای کم خرطومی را به لوله فلزی اتصال داده است. در نمونه های گران، طراحی دسته ارگونومی زیادی دارد و فشار کمی را به دست شما وارد می کند.

کنترل روی دسته

یکی از موردهایی که در انتخاب جارو برقی برای اشخاص مهم است بودن کنترل قدرت موتور و گزینه خاموش و روشن جاروبرقی روی دسته می باشد. در ماشین هایی که این ویژگی نیست شما برای روشن و خاموش کردن و عوض کردن قدرت موتور یا همان قدرت مکش مجبورید از روی بدنه این کار را انجام دهید.

سیم برق و سیم‌ جمع‌ کن

معمولا همه جاروبرقی‌ های خانگی امروزه دارای سیم‌ جمع‌ کن می بانشد

و سیم یا کابل برق بلند جاروبرقی را به درون ماشین جمع می ‌کند.

این کار با فشار دادن گزینه پدالی روی سطح ماشین صورت می گیرد. کابل برق غالبا حدود  ۶ تا ۹ متر می باشد.

دمنده

در برخی جاروبرقی ‌ها از هوای خروجی موتور برای دمنده کمک می گیرند. در این موردها می ‌توان با تعبیه لوله های جاروبرقی به خروجی هوا از باد پرقدرت ماشین استفاده نمود. برخی از سازنده ها به این بخش اگزوز می گویند. دقت کنید که هوای خارج شده از اگزوز جاروبرقی از فیلتر رد نمی شود و احتمال دارد دارای گرد و خاک و ذرات ریز باشد.

فیلترها

هوای مکش شده به وسیله موتور جاروبرقی در لوله خود می ‌تواند از فیلترهای نصب شده در جاروبرقی بگذرد

و بعد از ماشین بیرون بیاید.

تا حدودی همه جاروبرقی های موجود در بازار دارای دست کم یک فیلتر می باشند.

پارویی

پارویی همان بخشی می باشد که روی زمین گذاشته می شود و مکش به وسیله مجرای آن صورت می گیرد.

خیلی از جاروبرقی ها از پارویی‌ های ساده استفاده می کنند

و تنها با فشار دادن یک گزینه پدالی روی آن, برسی پایین آن خارج می شود

تا جارو کردن فرش و موکت بهتر صورت گیرد.

در برخی جاروبرقی ها , پارویی‌ های خاص برای کارهای ویژه وجود دارد.

قطعات یدکی گوناگون

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ایندزیت در تهران

قطعه های ریز در کنار جاروبرقی ها است که هر یک فرم ویژه ای دارند

و برای کار مخصوصی طراحی و تولید ‌شده ‌اند.

این قطعه ها به سری‌های گوشه و کناره و سری بررسی مشهور می باشند.

برخی سازنده ها این سری‌ ها را به گونه ای به هم وصل می کنند

که به شکل یک قطعه در می آید و نگهداری و مصرف آن آسان تر می شود.

از این سری ‌ها برای پاک کردن قرنیزها, میان کوسن‌ های مبل و پرده ‌های کلفت استفاده می ‌شود.

شماره تلفن شرکت ایندزیت