تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر

تعمیرات ظرفشویی ایندزیت

تعمیرات ظرفشویی ایندزیت افتخار می کند که می تواند همه دستگاه های ظرفشویی ایندزیت را تعمیر کند. شستشوی ظرف ها با ظرفشویی های ایندزیت مثل دست و حتی بهتر و تمیزتر از آن است. برای انتخاب ظرفشویی ایندزیت باید نکته هایی را رعایت کنید. صرف نظر از اینکه در آشپزخانه خود فضای موردنیاز برای ظرفشویی را در اختیار دارید و یا نه, و همچنین در کدام محیط قصد استفاده از ظرفشویی را دارید, ظرفشویی های ایندزیت دارای مدل های مختلفی هستند. حجم, رنگ, سایز و میزان بهینه مصرف آب و برق از جمله ویژگی های ظرفشویی ایندزیت است که به خوبی هوای استفاده کنندگانش را دارد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران

تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در کوتاه ترین زمان ممکن به وسیله تعمیرکارهای حرفه ای و متعهد هیراد سرویس در محل سکونت شما انجام می شود. پس نیازی به مراجعه حضوری و یا انتقال و جابه جایی دستگاه ایراددار به نمایندگی نیست.

هیراد سرویس با ارائه خدمات خاص خود به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل نیز در کنار شماست تا به محض به وجود آمدن کوچکترین ایرادی در محصولات ایندزیت و به ویژه در ظرفشویی ایندزیت آن را برطرف نموده و جلوی ایرادهای آتی را نیز بگیرد.

شما بعد از کامل کردن فرم درخواست تعمیر و بیان خلاصه ای از ایراد به وجود آمده, تکنیسین های هیراد سرویس در کوتاه ترین زمان با شما تماس می گیرند و بعد از معین شدن مشکل ظرفشویی شما به متخصص تعمیر ظرفشویی گزارش می شود تا وی برای بررسی و تعمیرات ظرفشویی ایندزیت به محل سکونت شما عازم شود.

پس از ارزیابی های اولیه در گزارشی کامل تعداد قطعات ایراددار, دلیل ایراد, اندازه تعمیرات لازم, قیمت و زمان نسبی لازم برای تعمیر ظرفشویی را به شما اطلاع می دهند و با توجه به تصمیم شما قطعه های معیوب تعمیر یا تعویض می شوند.

تعمیرات ظرفشویی ایندزیت
تعمیرگاه مرکزی ماشین ظرفشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ایندزیت

خدمات پس از فروش ظرفشویی ایندزیت هیراد سرویس با برخورداری از تعمیرکارهای آموزش دیده و حرفه ای به شما در زمینه تعمیرات دستگاه تان ضمانت می دهد.

همینطور اگر نیاز به تعویض قطعات داشته باشید از قطعات اورجینال شرکت ایندزیت برای تعویض قطعات استفاده می شود.

تمامی تعمیرات به وسیله تجهیزات و امکانات الکترونیکی به روز دنیا انجام می شود تا صدمه ای به محصولات شما وارد نشود. همینطور هیراد سرویس تعمیرات و قطعات الصاقی خود به دستگاه های شما را تا سه ماه گارانتی تضمینی می کند.

اگر شما هم از مصرف کنندگان محصولات ایندزیت هستید, لطفا دستگاه خود را برای تعمیرات به نمایندگی های معتبر بسپارید. نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش ظرفشویی ایندزیت هیراد سرویس یکی از برترین و مورداعتمادترین نمایندگی ها در ایران است.

کاملا حق شماست که از سریعترین و دقیق ترین تعمیرات برخوردار شوید و بدون اتلاف وقت دستگاه خود را دوباره مثل روز اول استفاده کنید. برای رسیدن به این مهم پرسنل ما تمام تلاش خود را به کار می گیرند. آسایش و رفاه شما اولویت مهم نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ایندزیت هیراد سرویس است.

تعمیرات ظرفشویی ایندزیت
خدمات پس از فروش لوازم خانگی ایندزیت در تهران

عیب یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت

ایرادهای رایجی که در تعمیرات ظرفشویی ایندزیت ایجاد می شود, معمولا به شرح زیر است.

1- کار نکردن ماشین ظرفشویی. لامپ برق ورودی خاموش بودن.
2- کار نکردن ماشین ظرفشویی. اما لامپ یا دیسپلی روشن است.
3 – روشن شدن ماشین ظرفشویی اما وارد نشدن آب به ماشین.
4 – تخلیه نشدن آب و ماندن در ظرفشویی.
5 – روشن شدن چراغ تمام شدن نمک.
6 – روشن ماندن علامت مایع جلادهنده با وجود افزودن مایع.
7 – باقی ماندن پودر در جاپودری یا روی درب ماشین.
8 – ماندن پودر بر روی ظرف ها.
9 – ایجاد شدن کف زیادی و بیرون زدن از ظرفشویی.
10- مصرف شدن نمک زیاد در ماشین.
11 – ایجاد صداهای غیرعادی در ظرفشویی.
12 – باقی ماندن ذرات غذا بر روی ظرف های ماشین ظرفشویی.
13 – خشک نشدن ظرف ها.
14 – سفیدک زدن ظرف ها.
15 – لکه دار شدن ظرف های فولادی و استیل.

تعمیرات ظرفشویی ایندزیت
تعمیرگاه مرکزی و خدمات پس از فروش هیراد سرویس برند ایندزیت

مرکز خدمات و تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

اگر یکی از محصولات ایندزیت را به تازگی خریده اید و یا محصولی از برند ایندزیت را در منزل دارید و از آن استفاده می کنید اما مدتی است که با مشکلی مواجه شده است, به آسانی می توانید با شماره تلفن نمایندگی و شماره تماس شرکت ایندزیت در ارتباط باشید تا برای برطرف کردن ایراد اقدام کنند.

شماره تلفن شرکت ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ایندزیت بهترین خدمات تعمیراتی مربوط به ظرفشویی ایندزیت و سایر لوازم خانگی ایندزیت و بقیه برندهای مشهور آسیایی, آمریکایی, اروپایی و ایرانی را خدمت هموطنان عزیز ایرانی ارائه می دهد.

راه ارتباطی ما با شما تماس تلفنی با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ایندزیت است که شماره های تماس در بالای صفحه اصلی درج شده است.

تعمیرات ظرفشویی ایندزیت