تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر

تعمیرات یخچال فریزر ایندزیت و تعمیرات ساید بای ساید ایندزیت

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت در تهران اگر هر یک از دستگاه های یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت را پسندیده اید و می خواهید از آن در منزل و شرکت خود استفاده کنید بهترین راه خرید تماس با نمایندگی تعمیرات ایندزیت در تمامی ناحیه های شهر تهران و تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت در سراسر کشور عزیزمان می باشد. شما فقط با یک تماس تلفنی خواهید توانست هر یک از دستگاه های ایندزیت و به خصوص یخچال و ساید بای ساید ایندزیت را درب خانه تان دریافت کنید.

تعمیرات یخچال فریزر ایندزیت در تهران

یا اگر یخچال یا ساید بای ساید ایندزیت را در منزل دارید و ایرادی در نحوه عملکرد آن پیش آمده می توانید با همکاران ما در ارتباط باشد و درباره ایراد موردنظر از آنها مشاوره دریافت کنید. اگر ایراد به وجود آمده با مشاوره حل نشد تعمیرکاران هیراد سرویس بنا بر صلاحدید شما دست به کار می شوند و ایراد را در محل سکونت شما برطرف می کنند.

در هر حالتی بهترین راه ارتباطی شما با ما تماس تلفنی است. حتی اگر یکی از قطعه های یخچال یا ساید بای ساید ایندزیت نیاز به تعویض داشته باشد نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت آماده است قطعات معیوب را با قطعات اصل عوض کند و برای هر قطعه تعویض شده ضمانت نامه 36 ماهه با فاکتور رسمی هیراد سرویس صادر کند.

خدمات تعمیر یخچال فریزرهای ایندزیت

لازم به ذکر است که تمامی یخچال فریزرها و ساید بای ساید های ایندزیت مشمول این گارانتی می باشند و موقع فروش به مشتریان تحویل داده می شود.

در مدت زمان گارانتی محصول, اگر هر گونه ایرادی در یخچال یا ساید بای ساید ایندزیت به وجود بیاید, شما می توانید با یک تماس آن را با ما مطرح کنید و از خدمات پس از فروش ایندزیت استفاده کنید, حتی اگر زمان گارانتی تمام شده باشد هیراد سرویس باز در کنار شماست.

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت
خدمات پس از فروش انواع یخچال فریز و ساید بای ساید ایندزیت در هیراد سرویس

انواع یخچال فریزر ایندزیت

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت انواع مختلفی از یخچال ها را جهت استفاده در آشپرخانه ها و با پسندهای گوناگون ساخته است. هیراد سرویس در مورد خرید یخچال ایندزیت توصیه می کند تا بر روی خصوصیات اصلی و مورد نیاز خودتان متمرکز شوید و اقدام به خرید از بین انواع مختلف یخچال ایندزیت کنید. از مدل های یخچال ایندزیت می توان به نمونه های زیر اشاره کرد.

یخچال دو در ایندزیت

یکی از یخچال های پرطرفدار ایندزیت با حفره ای کوچک در بالای فریزر, یخچال 2 درب ایندزیت است. یخچال های دو دره ظاهر زیبایی دارند و یخچال دو در ایندزیت نیز از این زیبایی بهره برده است. توجه کنید که یخچال های دو در ایندزیت بهره وری زیاد و مصرف انرژی پایینی دارند.

یخچال فریزر سر هم ایندزیت

این یخچال به خاطر استفاده کمتر از فریز دارای فریزر در پایین و یخچال در بالاست. این یخچال زیبا و جادار بوده و به آسانی خواسته های شما را برآورده می کند.

یخچال های مونو دور ایندزیت

این یخچال فریزر ندارد و برای کسانی که نیازی به فریزر ندارند مناسب است. یخچال های مونو دور بسیار زیبا, جادار و دارای طراحی ویژه ای هستند که دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما را متفاوت می کند.

یخچال های فشرده ایندزیت

این یخچال ها دارای طراحی زیبا و حجمی کوچک هستند که امکان استفاده در دفترهای کاری, زیر میز, سوئیت ها و فروشگاه ها را به مشتریان می دهد. این یخچال ها به منزله یخچال های کم حجم و سبک شناخته می شوند.

ایندزیت یخچال های دیگری مثل یخچال های با در فرانسوی, یخچال های بالا فریز و… نیز دارد که می توانید با کمی جستجو براساس نیازتان آنها را تهیه و استفاده کنید.

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت
تعميرات يخچال فريزر ايندزيت و تعميرات سايد باي سايد ايندزيت

تعمیرات ساید بای ساید ایندزیت در تهران

در تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت سرویس های زیر به مشتریان ارائه می گردد.

   • تعویض فیلتر ساید بای ساید ایندزیت
   • تعویض کمپرسور ساید بای ساید ایندزیت
   • تعویض فن کندانسور ساید بای ساید ایندزیت
   • تعویض فن داخلی ساید بای ساید ایندزیت
   • نشت گیری اواپراتور ساید بای ساید ایندزیت
   • شارژ گاز ساید بای ساید ایندزیت
   • تعمیر یخ ساز ساید بای ساید ایندزیت
   • تعویض شیر برقی ساید بای ساید ایندزیت
   • تعویض دمپر یخ ساز ایندزیت
   • تعویض سنسور ساید بای ساید ایندزیت
   • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید ایندزیت
   • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید ایندزیت
   • تعمیر یا تعویض برد اینورتر ایندزیت
   • شستشوی مدار گاز ایندزیت
   • سرویس سالیانه کندانسور ایندزیت
   • رگلاژ درب ساید بای ساید ایندزیت
   • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید ایندزیت برای جابه جایی
   • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید ایندزیت
   • تعویض کمپرسور ساید بای ساید ایندزیت
خدمات فوری تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت

شما با یک تماس می توانید از فنی ترین کارشناسان ما در حوزه تعمیر لوازم خانگی استفاده کنید و تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت خود را به افراد غیرمتخصص نسپارید. پشتیبانی شبانه روزی از قطعات اصل محصولات ایندزیت توسط هیراد سرویس و تعویض قطعات با عرضه گارانتی و خدمات در محل از جمله سرویس های تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت مجموعه هیراد سرویس است.

هیراد سرویس برای ارزش قایل شدن به وقت مشتریان خود اقدام به راه اندازی سایتی برای ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی کرده است, فقط کافی است با مراجعه به سايت تعميرگاه مجاز و مركزی ایندزیت آسان ترین راه را دریافت خدمات تعمیراتی انتخاب کنید.

با تجربه‌ ترین کارشناسان تعمیرات محصولات ایندزیت در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت هیراد سرویس دورهم جمع شده اند تا بهترین و باکیفیت ترین خدمات را در محل سکونت و کار شما ارائه دهند و به شما این اطمینان را بدهند که شما می توانید خدمات تعمیرات محصولات ایندزیت را با ما بدون هيچ نگرانی در آرامش خيال تجربه كنيد.

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت
نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش هیراد سرویر ایندزیت

نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت

اگر یکی از محصولات ایندزیت را به تازگی خریده اید و یا محصولی از برند ایندزیت را در منزل دارید و از آن استفاده می کنید اما مدتی است که با مشکلی مواجه شده است, به آسانی می توانید با شماره تلفن نمایندگی و شماره تماس شرکت ایندزیت در ارتباط باشید تا برای برطرف کردن ایراد اقدام کنند.

شماره تلفن شرکت ایندزیت

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت بهترین خدمات تعمیراتی مربوط به لوازم خانگی ایندزیت و بقیه برندهای مشهور آسیایی, آمریکایی, اروپایی و ایرانی را خدمت هموطنان عزیز ایرانی ارائه می دهد. راه ارتباطی ما با شما تماس تلفنی با نمایندگی تعمیرات ایندزیت است که شماره های تماس در بالای صفحه اصلی درج شده است.

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت