تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر

تعمیرات کولرگازی بوش

تعمیرات کولرگازی بوش هیراد سرویس برترین خدمات پس از فروش بوش و سایر برندهای معتبر را ارائه می دهد. شما تنها با یک تماس تلفنی تعمیرات کولرگازی بوش می توانید از این خدمات بهره مند شوید و تعمیرکارهای مرتبط با تعمیرات کولرگازی بوش و اسپیلت را که همگی ماهر و حرفه ای هستند را در منزل تان به خدمت بگیرید تا تعمیرات کولرگازی بوش را در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت انجام دهند .

تعمیرات کولرگازی بوش

نمایندگی تعمیرات کولر گازی بوش که زیر مجموعه نمایندگی تعمیرات کولرگازی بوش هیراد سرویس است با داشتن پروانه فعالیت از اتحادیه لوازم خانگی و با نیروی کار ماهر و آموزش دیده آماده ارائه خدمات تعمیرات کولرگازی بوش شماست.

قیمت اسپلیت اینورتر بوش

-بخش های کلی کولر گازی اسپلیت
-کولرهای گازی از هرنوع و مدلی که باشند از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تولید شده اند.
-اجزاء الکتریکی: شامل سیم های رابط, کمپرسور, خازن (کاپاسیتور), اورلود, ترموستات, کلید چند وضعیتی, کلید اصلی کولر (تابلو برق) است.
-اجزاء مکانیکی: شامل اجزایی مثل کمپرسور, رادیاتور, اپریتور, فیلتر, پروانه کندانسور, پروانه اواپریتور, لوله کاپیلاری, سینی زیر کولر, خروجی هوا, فیلترخروجی هوا می باشد.

اسپلیت های بوش

در اسپلیت ها , کمپرسور و کندانسور در بخشی به اسم یونیت بیرونی نصب شده که این بخش در بیرون از ساختمان تعبیه می گردد. این اسپلیت از کولرهای گازی دارای ماشین کنترل از راه دور هستند. هوا در جهت ورود به محیط کار یا منزل از دریچه ویژه ای که به خروجی هوا معروف است عبور می کند. برای جلوگیری از پخش گرد و غبار به در و  پشت خروجی هوا از فیلتر کمک می گیرند.

مدل های حرفه ای کولر گازی به فیلترهای پلاسما تجهیز هستند که دارای ویژگی ضد حساسیت, ضد آنفولانزا, ضد باکتری و ضد بو هستند. در برخی نمونه ها توسط غبار روب پلاسما حداکثر  اذره های آلوده کننده هوا جمه می شود و با کمک فیلتر نانو و یک کاتالیست توری بوهای بد و باکتری های معلق در هوا نابود می شود. همینطور برخی نمونه ها هستند که مجهز بع بون ساز بوده و با وارد کردن هوای یونیزه شده به اتاق, احساس شادی آوری  مثل زمان بعد از رعد و برق و باران بهاری را برای مصرف کننده می دهد!

تعمیرات کولرگازی بوش

کولر گازی بوش 24000 اینورتر

کولر گازی, کولری است که با تبدیل گاز به مایع و بعد مایع به گاز تولید خنکی می‌ کند. کولر گازی را ویلیس کریر در سال ۱۹۰۲ میلادی اختراع نمود.

انواع کولرهای گازی بوش

کولرهای گازی غالبا در چند نوع تولید می شوند. «کولرهای یک تکه یا پنجره‌ای , کولرهای دو تکه (اسپلیت) , کولرهای پرتابل (قابل حمل) , کولرهای ایستاده ,کولرهای سقفی یا کاستی , کولرهای داکتی یا کانالی , کولرهای چند شعبه یا مولتی , کولرهای دوتکه».

اسپلیت (Split) نوعی کولر گازی می باشد که هوای گرم منزل را می گیرد و با وضعیت خنک به درون دوباره پخش می کند این کار تا جایی پیش می رود که ترموستات به دمای دلخواه می رشد. کولر در حقیقت مثل یک یخچال کار می کند که مخزن عایق ندارد. مایع مبرد مثل فرئون گرما را گرفته بخار کرده و محیط را سرد می کند. در کولرها ماشینی که مبرد را بخار می‌ کند مثل یک یخچال عمل می کند.

کولرهای دو تکه بوش

کولرهای دوتکه از دو بخش جداگانه تشکیل شده اند, یونیت بیرونی دربردارنده کمپرسور و کندانسور می باشد که در بیرون از ساختمان تعبیه می شود و یونیت درونی که بخش تبخیر (اواپراتور) در آن است در درون ساختار آن می باشد. یونیت بیرونی و یونیت یا پنل درونی توسط دولولهٔ مسی یا آلومینیومی به هم وصل می شوند.

لوله باریکتر گاز سرد را از یونیت بالا به یونیت درونی انتقال می دهد و لوله کلفت تر کار بیرون کردن گاز گرم را به یونیت و کمپرسور بالا عهده دار است. این اسپلیت ها غالبا دارای ماشین کنترل از راه دور می بانشد. این نوع کولرها دربردارنده دو نمونه معمولی و اینورتر بوده که در مدل اینورتر تا شصت درصد (البته در شرایط ایده‌آل) از مصرف انرژی را در مقایسه با مدل معمولی کمتر می کند.

کولر گازی اینورتر (inverter) بوش

مدل های تازه کولر های گازی یا اسپلیت ,کولرهای اینورتر است, که این کولرها به کولرگازی های کم مصرف هم شناخته می شوند. اینورتر یا مبدل برق ماشین الکترونیکی است که جریان متناوب را به جریان مستقیم تبدیل می ‌کند. جریان متناوب تبدیل شده می ‌توانند مطابق نیاز در هر ولتاژ و فرکانسی که توسط ترانسفورماتورهای مناسب و مدارها کنترل می‌ شود استفاده شود.

۱-قابل اعتمادترین روش خرید از نمایندگی های معتبر بوش و دارای گارانتی معتبر است.
۲-غالبا فرم کولرهای اینورتر خیلی شیک و دارای پکیج خوبی هستند.
۳-یکی دیگر از روش های تشخیص آن آمپر مصرفی کمش است که روی تگ تخصصی آن نوشته شده که غالبا کولرهای اینورتر ۱۸ هزار تایی برابر ۷ آمپر دارند که در کولر معمولی این مصرف به ۱۰ آمپر هم است.

کولر گازی پرتابل بوش

تعمیر کولر گازی پرتابل یا قابل حمل بوش, در ظرفیت ‌های پایین تولید می ‌شود و دارای وضعیت گرمایش می باشد. این مدل کولر گازی ریموت دار کنترل بوده و به خاظر فرم آن, برای محیط های کوچک اجاره‌ ای یا استفاده موقت بهتر است. همه قسمت های گوناگون کولر گازی مثل کندانسور, ااپراتور و غیره در یک سیستم هستند و در وضعیت سرمایش, گرمای موتور به وسیله لوله خرطومی پشت ماشین به بیرون انتقال می شود.

این لوله خرطومی باید به پنجره یا روزنه ای که هوا را به بیرون می برد متصل باشد.

در غیر این صورت, گرمای بیرون شده از هوا دوباره به وسیله همین لوله خرطومی به درون باز میگردد

و کار تهویه و سرمایش به خوبی انجام نمی ‌شود.

ولی در وضعیت گرمایش, احتیاجی به این کار نمی باشد.

گرمایش در این مدل کولر گازی به وسیله هیتر بوده و اقتصادی نمی باشد.

ولی امکان استفاده از این وضعیت در کولر گازی پرتابل لحاظ شده است.

کولر گازی ایستاده سالنی بوش

کولر گازی ایستاده بر عکس پرتابل دو تکه ای بوده و شامل واحد بیرونی و درونی است.

پنل درونی آنها در درون است و پنل درونی را نمی توان مثل پرتابل حمل کرد

و بی پنل بیرونی باید در فضای بیرون تعبیه شود.

کولر گازی ایستاده در ظرفیت ‌های بالا تقریبا تا ۹۶۰۰۰۰ بی تی یو تولید می کنند

به همین خاطر در سالن‌ های بزرگ بهترین کارایی را دارند.

کولرگازی ایستاده مصرف انرژی کمی دارند و همینطور نیروی رطوبت زدایی بیشتری دارند.

کولر گازی پنجره ‌ای بوش

کولرگازی پنجره ‌ای شامل کندانسوری است که در بخش پایانی این اتاقک و به سمت بیرون قرار دارد و یک فن کندانسور در عقب آن است که هوا به وسیله آن دمیده می‌ شود و به حذف گرما از کندنسور یاری می ‌کند. این کولر گازی ‌ها به خاطر دارا بودن ریموت کنترل و نداشتن وضعیت گرمایش, کمتر کاربردی هستند. کولر گازی پنجره ‌ای دارای معایبی است. از عیب های این نوع کولر گازی, دارا نبودن ریموت کنترل و مصرف بالای برق و تولید صدای زیاد می باشد.

شماره تلفن شرکت بوش

درون یونیت بیرونی ماشین یک کمپرسور گاز و یک کندانسور و یک فن خنک‌ کننده کندانسور است که عملکرد آن مثل یخچال و فریزر است. بدین صورت که کمپرسور گاز را کمپرس کرده و راهی کندانسور و بعد به وسیله لوله‌ های رابط به یونیت درونی می فرستد که درون لوله ‌های مویین این گاز متراکم شده و باعث می‌شود گاز از وضعیت فشرده بیرون گردد و در کوئل (ااپراتور) بچرخد. گازی که در کوئل است.

تعمیرات کولرگازی بوش

در وضعیت جوشیدن است که گرمای لازم خود برای جوشش را از مولکول های هوای گرمی که به فین ‌های کوئل برخورد می ‌کند کسب می کند, پس مولکول های هوا سرد شده و باعث کم شدن دمای محیط می‌ گردد, چرخه حرکت هوای محیط که به وضعیت بسته انجام می ‌شود به عهده فن (blower) است.