تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر

تعمیرگاه مجاز و تعمیرگاه مرکزی دوو

نمایندگی تعمیرات دوودوو هیراد تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی دوو

نمایندگی تعمیرات دوو

نمایندگی تعمیرات دوو تمام خدمات مرتبط با برند دوو را برای شما به آسان ترین شکل ممکن فراهم کرده است. احتمالا یکی از محصولات دوو شما دچار مشکل شده است, شما در این مواقع نباید نگرانی داشته باشید. مجموعه نمایندگی تعمیرات دوو هیراد سرویس با نمایندگی های گوناگون خود در همه ناحیه های تهران آماده خدمات رسانی به شماست. هیچ کدام از نمایندگی های فعال ما روز تعطیلی ندارد و در همه روزهای سال به صورت شبانه روزی منتظر تماس شما هستند تا اگر ایرادی در محصولات دوو ایجاد شده باشد, نسبت به برطرف کردن آن ایراد دست به کار شوند.

شما در پشت تلفن ایراد دستگاه خود را برای ما بیان می کنید,

اگر ایراد ایجاد شده در دستگاه جزئی باشد,

با مشاوره تلفنی و کارشناسی مهندسان هیراد سرویس ایراد جزئی به وسیله خود شما رفع می شود,

اما اگر ایراد خیلی حاد باشد و با مشاوره تلفنی درست نشود,

تعمیرکار متخصص دوو به نشانی منزل شما اعزام می شود

تا ایراد در محل سکونت شما بررسی و برطرف شود.

تعمیرکارهای هیراد سرویس جزء افراد باتجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دوو هستند و با مشاهده مشکل ایجاد شده برای هر کدام از لوازم خانگی شما, ایراد را تشخیص داده و با تجهیزات و امکانات و دانش روزی که دارند دست به تعمیر دستگاه دوو شما می زنند. خدمات در محل یکی از سرویس های مورد پسند مشتریان هیراد سرویس بوده است که توانسته رضایت مشتری ها را جلب کند و نقطه مثبتی برای سرویس دهی تعمیراتی هیراد سرویس باشد.

تعمیرگاه مجاز دوو

نمایندگی مرکزی دوو

همه خدمات دوو در هیراد سرویس با قطعه های اصل و اورجینال ارائه می شود.

اولویت اصلی تعمیرات هیراد سرویس بر روی تعمیر دستگاه های معیوب شماست.

اما اگر با اجرای تعمیرات مشکل همچنان ادامه داشته باشد و چاره دیگری برای تعمیر نمانده باشد,

اولویت بعدی تعویض قطعه معیوب خواهد بود.

همه قطعه هایی که از دستگاه دوو شما تعویض می شوند

با قطعات اصل و فابریک خود شرکت دوو جایگزین خواهند شد

و قطعه غیراورجینالی در ماشین های شما تعبیه نخواهد شد.

هیراد سرویس نمایندگی تعمیرات دوو در ایران و تهران است که نمایندگی همه محصولات لوازم خانگی دوو و تمامی قطعات هر یک از آنها را به عهده دارد و به همین خاطر شما از بابت تامین و موجودی قطعات ریز و درشت لوازم خانگی دوو در نمایندگی تعمیرات دوو مشکلی نخواهید داشت.

هیراد سرویس نمایندگی تعمیرات دوو

همه خدمات و سرویس های هیراد سرویس در همان روزی که با ما تماس بگیرید انجام شده و تکنسین لوازم خانگی دوو ( تعمیرکار دوو ) در کمتر از یک ساعت خودش را به محل سکونت تان می رساند. همه فعالیت های تعمیرکارهای ما زیر نظر کارشناسان مستقر در هیراد سرویس انجام می شود و مهندسان متخصص به عملکرد تعمیراتی آنها نظارت دقیق دارند.پس شما نباید از بابت صلاحیت تعمیرکاران هیراد سرویس شکی به خود راه بدهید. البته تعمیرکاران ما نیز دوره های عالی تعمیراتی را در کلاس های ویژه ای سپری کرده اند و ار بابت تعمیرات هر یک از لوازم خانگی دوو گواهینامه معتبر دارند.

همه تکنسین های هیراد سرویس, آموزش های تخصصی ویژه تعمیرات دستگاه های دوو را در دوره های آموزشی ویژه ای سپری کرده اند. در این دوره های آموزشی که در قالب ترم های مختلفی انجام شده, نکته های آموزشی مربوط به تعمیرات هر یک از لوازم خانگی دوو به آنها تعلیم داده شده و در واقع دانش نظری روز دنیا به صورت مهارت های فنی و علمی در اختیار همه تکنیسین های هیراد سرویس قرار گرفته است.

گفتنی است که تعمیرات دوو دارای 12 ماه گارانتی رسمی دوو است. همه تعمیراتی که در محل سکونت شما انجام می شود به صورت حرفه ای و تخصصی صورت گرفته و برای هر یک از سرویس ها برگه ضمانت ویژه آن سرویس صادر می شود که می تواند اطمینان شما را از هر یک خدمات تعمیراتی افزایش بدهید و اگر دوباره در مدت تعیین شده مشکلی درر همان دستگاه های شما ایجاد شد, می توانید با تماس دوباره مشکل را به ما اطلاع بدهید تا بدون هیچ وقفه و هزینه ای نسبت به رفع دوباره آن مشکل اقدام شود.

مرکز خدمات پس از فروش هیراد سرویس دوو

همه خدمات دوو با فاکتور رسمی دوو عرضه می گردد. برای هر یک از سرویس های انجام شده و یا تعویض هر قطعه ای فاکتور رسمی هیراد سرویس صادر خواهد شد. ما همه خدمات انجام شده و قطعات کارگذاشته شده در لوازم خانگی دوو  شما را ضمانت می کنیم و با افتخار همه آنها را به خدمات شما سروران ارائه می نماییم. جلب رضایت شما عزیزان تنها خواسته هیراد سرویس در عرصه تعمیرات دوو است.

در صورت تماس با شماره تلفن نمایندگی تعمیرات دوو در تهران, می توانید مشاوره رایگان دریافت کنید تا اگر مشکل دستگاه شما جزئی بود, بدون نیاز به فرستادن تکنسین مشکل تان حل شود. در مرحله های بعدی اگر مشکل حالت وخیم تری داشته باشد با فرستادن تعمیرکار برای تعمیر و ارائه خدمات در محل ایراد کاملا برطرف می گردد. اما اگر در این دو مرحله ایراد همچنان باقی بود و با تعویض قطعه نیز مشکل حل نشد, دستگاه به تعمیرگاه مجاز دوو در هیراد سرویس منتقل می شود و در آنجا با تجهیزات و امکانات کارگاهی کار تعمیر ادامه پیدا می کند.

تعمیرگاه مرکزی دوو

نمایندگی رسمی دوو

نمایندگی رسمی و مرکزی دوو با ارائه خدمات برتر در خدمت شماست. وقتی فرم و شکل دوو را مشاهده می کنیم, اولین چیزی که به ذهن می آید محصولاتی با کیفیت است که به آخرین تکنولوژی های روز دنیا مجهز شده و در عین حال با رنگ قرمزش تداعی کننده آشتی با طبیعت و محیط زیست است.

رنگ قرمز در اساطیر قدیمی, نماد قدرت و اصلی ترین رنگ طبیعت قلمداد می شد که پدید آورنده طبیعت و نماد زندگی بود. شرکت دوو با استفاده از رنگ قرمز پایبندی خودش را به نوآوری روز نشان داده و با شکل حروف دوو نگاه آینده گرانه خود را به رخ کشیده است.

شرکت دوو بعد از شرکت هیوندا, دومین شرکت بزرگ کره‌ جنوبی است که در زمینه ساخت و ارائه لوازم الکترونیکی حرفی برای گفتن دارد. محصولات این برند معروف و شناخته شده در سطح جهانی به ندرت با مشکل مواجه می شوند, اما احتمال خرابی و نقض در هر یک از لوازم برقی که به صورت روزانه یا هفتگی به برق متصل است وجود دارد. که در این باره شما می توانید روی سرویس دهی تعمیرگاه دوو هیراد سرویس به منزله نمایندگی تعمیرات دوو حساب ویژه ای باز کنید! و همه خدمات مربوط به تعمیر, نصب, نگهداری و تعویض قطعات معیوب را از ما بخواهید.

هیراد سرویس با سرعت عمل در ارائه خدمات,

دقت بالا در سرویس دهی,

به کارگیری از تکنیسین ها و مهندسان حرفه ای در این زمینه

و دارا بودن همه قطعه ها و اجزای ماشین های خانگی دوو,

و خدمات در محل و خدمات دوره ای در خدمت شما عزیزان است.

هیراد سرویس نماینده رسمی دوو

ما در نمایندگی تعمیرات دوو با دارا بودن نمایندگی های گوناگون در سطح تهران بزرگ و همچنین به خاطر نزدیکی این نمایندگی ها به محل زندگی شما, این امکان را داریم که در کمترین زمان برای تعمیرات لوازم خانگی دوو به منزل یا شرکت شما مراجعه نماییم. به همین دلیل سریعترین خدمات را از طرف ما شاهد خواهید بود.

همچنین به خاطر اینکه تعمیرکاران و مهندسان هیراد سرویس ار همه نقاط قوت و ضعف مربوط به تعمیرات لوازم خانگی دوو اطلاع کامل دارند, در صورت ظاهر شدن هرگونه ایرادی در آنها در کوتاه ترین زمان ممکن متوجه ایراد شده و همه تلاش خود را برای تعمیر قطعه ها و نه تعویض آن ها به کار خواهد بست. به همین دلیل شما می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. ما به خوبی آگاه هستیم که شما در رابطه با استفاده از لوازم خانگی خود با کمبود زمان روبه روز هستید و زمان برای شما خیلی مهم است, به همین خاطر زمان و ساعت دقیق مراجعه تعمیرکار برای تعمیر دستگاه تان را شما مشخص خواهید کرد. هر زمانی که شما صلاح بدانید تعمیرکارهای هیراد سرویس آماده انجام تعمیرات برای شما هستند. ما در زمان تعمیرات انعطاف پذیر هستیم و مطابق خواسته و نیاز شما عمل می کنیم.

تعمیرات لوازم خانگی دوو

از طرفی دیگر محصولات دوو الکترونیک دوستدار خانواده هستند و در بین ایرانی ها نیز توانسته جایگاه قابل توجهی را برای خود دست و پا کند. نمایندگی تعمیرات دوو هیراد سرویس نیز سعی دارد این اعتماد را با کیفیت و فناوری روز دنیا جواب بدهد. همینطور  دوو با ارائه خدمات پس از فروش دوو برتر توانسته است به منزله برترین برند انتخاب شده توسط مصرف کنندگانِ محصولات خود شناخته شود. این انتخاب بیشتر از یک شعار بوده و به منزله یک تجربه است, تجربه ای که در طول سالیان متمادی و با تلاش بی وقفه در زمینه ساخت و تولید لوازم خانگی به دست آمده است, که در آن کیفیت و سرویس دهی ویژه بر سایر موارد برتری یافته و گوی سبقت را از بقیه برندها ربوده است. محصولات هیراد سرویس تحت لیسانس دوو الکترونیک کره جنوبی در کشور عزیزمان ایران ساخته می شوند و محصولاتی کاملا ایرانی هستند.

نمایندگی تعمیرات دوو همواره همه کوشش خود را برای ارائه خدماتی قابل اطمینان به متقاضیان به کار گرفته است,

چون بهترین لوازم خانگی دنیا نیز اگر از سرویس دهی تعمیراتی مطلوبی و هماهنگی برخوردار نباشند,

مسلما نتیجه کار, مشتری هایی ناراضی و سرخورده خواهد بود

که اشتیاقی به خرید هیچ یک از لوازم خانگی آن برند نخواهند داشت.

بنابراین تعمیرگاه مجاز دوو هیراد سرویس در طی استفاده از هر از یک از ماشین های خانگی دوو,

شما را تنها نمی گذارد و همیشه در کنار شما خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات دوو
نمایندگی تعمیرات دوو و خدمات پس از فروش دوو در تهران 

تعمیرگاه مجاز دوو

همه تعمیرات مجاز و مرکزی دوو توسط نمایندگی تعمیرات دوو هیراد سرویس و به دست توانای تعمیرکار مجاز دوو انجام می شود و همه قطعات استفاده شده اصل هستند و به بهبود کارکرد دستگاه تان منتهی می شوند. اگر قطعه غیراصلی در دستگاه کار گذاشته شود, مطمئن باشید به سایر قطعات نیز آسیب خواهد زد و عملکرد سایر اجزاء لوازم خانگی دوو را نیز با مشکل مواجه خواهد نمود.

قطعات و اجزا به کاررفته در هر یک از دستگاه های لوازم خانگی دوو

با مهر و تایید شرکت دوو ضمانت شده اند.

هر یک از این قطعات تکمیل کننده همدیگر هستند و با هم بهترین عملکرد را به نمایش می گذارند.

حالا اگر هر یک از این قطعات دچار مشکل شوند

و با قطعه فیک و جعلی جایگزین گردند عملکرد ماشین موردنظر شما با اختلال روبه رو خواهد شد

و احتمال از کار افتادن بقیه اجزاء و قطعات نیز وجود دارد.

پس در هنگام تعویض قطعات هر یک از دستگاه های دوو از اصل بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

نمایندگی خدمات پس از فروش دوو در تهران همه روزه به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما مشتریان عزیز است تا انواع لوازم خانگی دوو را در کمترین زمان ممکن با اعزام بهترین تکنسین ها به محل شما انجام دهد.

تعمیرگاه مرکزی دوو

هیراد سرویس تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش دوو و تعمیرات لوازم خانگی دوو (daewoo) در ایران است که با ارائه آخرین خدمات تعمیراتی اعتماد هرچه بیشتر مشتریان محترم را جلب نموده است. گفتنی است خدمات هیراد سرویس فقط در زمینه تعمیرات است. خدمات تعمیراتی تعمیرگاه دوو هیراد سرویس مشکلات فنی لوازم خانگی منزل شما را بر طرف می کند.

تعمیرگاه مرکزی دوو زیر نظر نمایندگی تعمیرات دوو هیراد سرویس به ارائه خدمات مشغول است, این واحد دارای بخش های متعدد سرویس دهی و تعمیرات برای هر یک از لوازم خانگی دوو بوده و در هر بخش افرادی حرفه ای و متخصص مشغول فعالیت هستند. بخش های تعمیراتی تعمیرگاه مرکزی دوو با عناوین هر یک از محصولات دوو شناخته می شوند. اگر هر یک از محصولات ایراددار شما در منزل تعمیرپذیر نباشد به تعمیرگاه مرکزی دوو انتقال داده می شود تا کار تعمیرات به صورت حرفه ای تر با تجهیزات پیشرفته انجام شود. شما برای هر گونه نقل و انتقالی به تعمیرگاه هزینه ای پرداخت نمی کنید و تمامی هزینه ها و کارهای انتقال بر عهده پرسنل نمایندگی تعمیرات دوو هیراد سرویس است.

خدمات پس از فروش دوو

بعد از شرکت هیوندا, شرکت دوو, دومین شرکت بزرگ کره‌ جنوبی است که در زمینه تولید لوازم الکترونیکی فعالیت می کند. محصولات دوو به ندرت با مشکل مواجه می شوند, اما احتمال خرابی و نقض در هر یک از لوازم برقی که به صورت روزانه یا هفتگی استفاده می شوند وجود دارد. که در این باره شما می توانید روی سرویس دهی تعمیرگاه دوو هیراد سرویس به منزله نمایندگی تعمیرات دوو حساب ویژه ای باز کنید!

انتخاب خدمات پس از فروش دوو بیشتر از یک شعار تبلیغاتی بوده و به منزله یک تجربه است, تجربه ای که در طول سالیان متمادی و با تلاش بی وقفه در زمینه ساخت و تولید لوازم خانگی به دست آمده است, که در آن کیفیت و سرویس دهی ویژه بر سایر موارد برتری یافته و گوی سبقت را از بقیه برندها ربوده است. محصولات هیراد سرویس تحت لیسانس دوو الکترونیک کره جنوبی در کشور عزیزمان ایران ساخته می شوند و محصولاتی کاملا ایرانی هستند.

خرید یک محصول خانگی از لوازم خانگی دوو بدون دریافت خدمات پس از فروش دوو مثل این است که شما نصفی از ماشین را خریداری کرده اید اما بقیه ماشین در دسترس شما نیست. شاید بتوانید با آن نصفه نیمه ماشین کارهایی انجام بدهید و هیچ وقت خیالتان از بابت عملکرد و راندمان دستگاه راحت نخواهد بود. با خدمات پس از فروش دوو خرید شما کامل می شود و در مدت زمان استفاده از دستگاه شاهد عملکرد و راندمان بالایی از آن خواهید بود چون با کوچکترین مشکلی نگرانی بابت خرابی و بدون استفاده ماندن دستگاه نخواهید داشت و در اولین فرصت مسئله پیش آمده را رفع خواهید کرد و دوباره هر روز از دستگاه خودتان استفاده خواهید کرد.

هیراد سرویس

درجه اطمینان شما به خدماتی است که بعد از فروش یک محصول دریافت می کنید. شما باید بتوانید با یک تماس با خدمات پس از فروش دوو, مشکل دستگاه های دوو خود را با متخصصان مربوطه در میان بگذارید و از آنها راهنمایی های لازم را برای برطرف کردن آن دریافت کنید. یا اگر دستگاهی به کل دچار خرابی و نقص شده باشد و قطعه ای از آن مشکل دار باشد باید بتوانید آن را تعویض کنید. همه این موارد فقط با خدمات پس از فروش دوو میسر خواهد بود.

هیراد سرویس تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو (daewoo) را در ایران ارائه می دهد, که با ارائه آخرین خدمات تعمیراتی اعتماد هرچه بیشتر مشتریان محترم را جلب نموده است. گفتنی است خدمات تعمیرات لوازم خانگی دوو هیراد سرویس فقط در زمینه تعمیرات, نصب و نگهداری این محصولات است. خدمات تعمیراتی تعمیرگاه دوو هیراد سرویس مشکلات فنی همه لوازم خانگی برند دوو و سایر لوازم خانگی منزل شما را بر طرف می کند. همه گیر شدن دامنه خدمات پس از فروش, مرهون محبوب بودن و سابقه برند دوو الکترونیک است, در حال حاضر با کامل کردن سبد خرید لوازم خانگی دوو در ایران بر استقبال از محصولات آن افزوده شده است.

شرکت دوو الکترونیک یکی از شرکت های اقماری گروه دوو است که از سال های 1990 به سال های قدرتمند حضور لوازم خانگی دوو در بازارهای جهانی نام برده می شود. امروزه دوو علاوه بر دارا بودن کارخانه های بزرگ تولیدی در کره جنوبی دارای مراکز صنعتی و تولیدی پیشرفته در سطح بین المللی در کشورهای مختلف از جمله مکزیک, اسپانیا, لهستان, مالزی, چین, ویتنام و … است که حاکی از نفوذ و قدرت رقابتی دوو و لوازم خانگی دوو در سطح بین المللی است.

دوو هیراد تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی دوو

شماره تلفن نمایندگی و شماره تماس شرکت دوو

گفتنی است خدمات پس از فروش دوو هیراد سرویس تنها در ارتباط با تعمیرات دوو فعالیت می کند. خدمات تعمیراتی تعمیرگاه مجاز و مرکزی دوو هیراد سرویس ایرادهای فنی همه لوازم خانگی برند دوو (Daewoo) را با نهایت وسواس و با کیفیت برتر رفع می کند. اگر در زمینه عملکرد لوازم خانگی دوو خود به مشکلی برخوردید با شماره تلفن نمایندگی تعمیرات دوو هیراد سرویس ارتباط حاصل کنید تا تعمیرکاران و مهندسان ما را در کنار خود داشته باشید.

برای ارتباط با ما با شماره های نوشته شده در بالای صفحه وب سایت تماس بگیرید

و مشکل پیش آمده برای هر یک از لوازم خانگی دوو خود را به ما بگویید.

همین که همکاران ما شرح کوتاهی از ایراد دستگاه شما را شنیدند,

کار خود را شروع خواهند کرد و با خدمات در محل نسبت به برطرف کردن آن ایراد اقدام خواهند نمود.

خدمات تعمیراتی هیراد سرویس منحصر به فرد بوده

و برای هر کدام از لوازم خانگی دوو متخصص آن ماشین را اعزام خواهد نمود.

تعمیرکارهای ما گوش به زنگ شما هستند تا در اسرع وقت مشکل شما را حل کنند.

تعمیرکارهای هیراد سرویس علاوه بر مهارت و تجربه جزء افراد با اخلاق و متعهد هستند

که خدمات رسانی را با رویی گشاده برای شما انجام خواهند داد.

نمایندگی تعمیرات دوو

دوو هیراد سرویس به منزله نمایندگی تعمیرات دوو , خدمات برتری در رابطه با تعمیرات لوازم خانگی دوو به شما عزیزان ارائه می دهد و از این بابت به خود می بالد.

لوازم خانگی دوو با استفاده از ایجاد ارتباط مستمر و مطلوب میان مجموعه های صنعتی خود,

و با سرلوحه قرار دادن ساخت ملی و دانش بین المللی توانسته,

در میان بسیاری از مردم معروف و مورد اعتماد باشد.

ماندگاری و توسعه کار و صنعت حاصل کوّشش و ارتباط سازنده بین تأمین کننده  و تولید کننده است

و این ارتباط اهمیت بسزایی در گسترش تجاری و صنعتی آن محصولات بازی می کنند, هر چه تولیدات بهتر باشند,

و از طرفی دیگر ارائه دهندگان آن تولیدات نیز کار خود را به بهترین نحوی انجام دهند,

سرانه تولید افزایش می یابد و با خود توسعه و پیشرفت را به ارمغان می آورد.

مشتریان عزیز درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا درخواستی می توانند

با شماره های مرکز خدمات هیراد سرویس تماس بگیرند و با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

تعمیرات ظرفشویی دوو , تعمیرات لباسشویی دوو , تعمیرات یخچال فریزر دوو و تعمیرات ساید بای ساید دوو