تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر

تعمیرات کولر گازی دوو

تعمیرات کولر گازی دوو
تعمیرات کولر گازی دوو

تعمیرات کولر گازی دوو در تابستان گرم استفاده از کولر گازی یا اسپلیت, بهترین راه برای خنک کردن خانه است. اما برای اینکه همیشه بتوانید از خنکی آن استفاده کنید باید به آن رسیدگی نمایید و آن را به صورت دوره ای سرویس نمایید. در مدت استفاده از کولر گازی ها ایرادهایی در آن ایجاد می شود که برای برطرف کردن آنها هیراد سرویس با تعمیرات کولر گازی دوو در کنار شماست.

تعمیر کولر گازی دوو

کولر گازی های دوو در مقایسه با سایر کولر گازی ها کم ایراد تر است,

اما آمادگی برای هر ایرادی شرط آسودگی شما در هر شرایطی است.

کولر گازی های دوو برای همه سلیقه ها جوابگوست.

تعمیرات کولر گازی دوو در هیرادسرویس به صورت شبانه روزی انجام می شود

و شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با تعمیر کولر گازی دوو هیراد سرویس تماس بگیرید

و ایراد پیش آمده برای ماشین خود را با همکاران ما در میان بگذارید

تا راهکار مناسبی برای اصلاح آن اندیشیده شود.

هیراد سرویس در همه روزهای سال آماده پاسخگوی به نیازهای تعمیراتی شماست.

کولر گازی دوو ساخت کدام کشور است?

همه تعمیراتی که در هیراد سرویس انجام می شود با کیفیت بالاست و اگر نیازی به تعویض قطعه باشد با قطعات اصلی و تضمینی و درمنزل شما انجام می شود. به خاطر زیاد بودن نمایندگی های تعمیرات کولر گازی دوو در تهران متخصصان زبده هیراد سرویس در کمترین زمان در خانه شما حضور می رسانند و تعمیرات ماشین های شما را انجام می دهند. تمامی قطعات اصلی کولرهای گازی دوو در کشور کره تولید می شود و کشورهایی مانند چین و تایلند و غیره تنها خط تولید انحصاری را در اختیار دارند و دستگاه را در کشور خود مونتاژ می کنند.

تعمیرات کولر گازی دوو هیراد سرویس برترین خدمات پس از فروش کولر گازی دوو و سایر برندهای معتبر را ارائه می دهد. شما تنها با یک تماس تلفنی می توانید از این خدمات بهره مند شوید و تعمیرکارهای مرتبط با تعمیرات کولرگازی و اسپیلت را که همگی ماهر و حرفه ای هستند را در منزل تان به خدمت بگیرید تا تعمیرات را در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت انجام دهند .

نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو که زیر مجموعه نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو هیراد سرویس است با داشتن پروانه فعالیت از اتحادیه لوازم خانگی و با نیروی کار ماهر و آموزش دیده آماده ارائه خدمات, تعمیر انواع کولر گازی دوو شماست.

قیمت کولر اسپلیت دوو 24000

کولر گازی اسپلیت دوو به دو بخش است, بخش اول آن در درون اتاقکی قرار دارد

و بخش دوم آن بیرون اتاقک است که شامل کمپرسور می شود

که در فضایی دورتر از محل نصب پنل با کمترین صدا نصب می شود.

کولر گازی اسپلیت به نسبت کولر گازی پنجره ای فضای بسیاری را در بیرون اشغال می کند.

کارشناسان تعمیرات کولر گازی اسپلیت در هیراد سرویس با انواع مدل ها و برندهای کولر گازی آشنایی دارند

و آموزش های موردنیاز را برای تعمیرات کولر گازی دوو در کمترین زمان انجام می دهند.

آموزش تعمیر کولر گازی دوو

احتمالا به خاطر مشغله زیاد و یا هزینه خدمات تا زمان خرابی و خاموش شدن كولر گازی اقدامی برای سرویس کولرگازی خود نمی کنید فقط بدانید که عدم رسیدگی به موقع و دوره ای می تواند هزینه های زایدی را به شما تحمیل کند.

همه دستگاه ها و قطعات الکتریکی به خدمات دوره ای نیاز دارند تا عملکرد و کارایی بهتری از خود نشان دهند. در صورتی که  كولر های  گازی خدمات دوره ای دریافت نکند به خاطر جمع شدن گرد و غبار در داخل آن, زمان زیادی را برای خنك کردن محیط می گیرد که این مورد می تواند باعث زیاد شدن هزینه برق مصرفی شما شود.

قیمت کولر گازی دوو 30000

به خاطر فعالیت زیاد كمپرسور و بالا رفتن آمپر مصرفی , برد کولر گازی, سیم كشی و حتی كمپرسور آسیب های جدی و غیر قابل جبرانی را متحمل می شوند که این مورد نیز هزینه های تعمیراتی زیادی را برای شما دارد.

با هزینه کم می توانید با تمیز کاری واحد داخلی و بیرونی (پنل و كندانسور) کولر گازی از همه هزینه های زاید جلوگیری کنید و به صورت رایگان گاز دستگاه خود را سرویس کنید تا پیش از ایجاد ایراد جلوی آن را بگیرید و از متحمل هزینه های زاید نشوید و میزان برق مصرفی خود را هم کمتر کنید. با سرویس دوره ای  مدت زمان زیادی با خاطری آسوده از هوای مطبوع کولر گازی یا اسپلیت خود استفاده کنید.

شماره تلفن نمایندگی دوو در تهران

هیراد سرویس تخصصی ترین مرکز خدمات دوو و تعمیرات لوازم خانگی دوو (daewoo) را در ایران دارد که با ارائه آخرین خدمات تعمیراتی اعتماد هرچه بیشتر مشتریان محترم را جلب نموده است.

گفتنی است خدمات هیراد سرویس فقط در زمینه تعمیرات است.

خدمات تعمیراتی تعمیرگاه دوو هیراد سرویس مشکلات فنی لوازم خانگی منزل شما را بر طرف می کند.

آموزش تعمیر کولر گازی دوو

بعد از شرکت هیوندا, شرکت دوو, دومین شرکت بزرگ کره‌ جنوبی است که در زمینه تولید لوازم الکترونیکی فعالیت می کند. محصولات دوو به ندرت با مشکل مواجه می شوند, اما احتمال خرابی و نقض در هر یک از لوازم برقی که به صورت روزانه یا هفتگی استفاده می شوند وجود دارد. که در این باره شما می توانید روی سرویس دهی تعمیرگاه دوو هیراد سرویس به منزله نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو حساب ویژه ای باز کنید!

گفتنی است خدمات پس از فروش دوو هیراد سرویس تنها در ارتباط با تعمیرات کولر گازی دوو فعالیت می کند. خدمات تعمیراتی تعمیرگاه مجاز و مرکزی دوو هیراد سرویس ایرادهای فنی همه ماشین های برند دوو (Daewoo) را با نهایت وسواس و با کیفیت برتر رفع می کند.

تعمیرات کولر گازی دوو

دوو هیراد سرویس به منزله نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو , خدمات برتری در رابطه با تعمیرات لوازم خانگی دوو به شما عزیزان ارائه می دهد و از این بابت به خود می بالد.