تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر

خدمات پس از فروش سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی هیراد سرویس واحد تعمیرات و نگهداری برند سامسونگ هیراد سرویس , خدمات پس از فروش سامسونگ هیراد نمایندگی مجاز سامسونگ و نمایندگی مرکزی سامسونگ و تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را, با گروهی از مجرب ترین کارشناسان تعمیرات راه اندازی کرده است.

این نمایندگی با پشتوانه تجارب کسب شده خود در عرصه تعمیرات سخت افزار و بهره گیری از آخرین امکانات الکترونیکی, همه تعمیرات سخت افزاری لوازم خانگی سامسونگ را با قطعات اصل خود شرکت سامسونگ و با صرفه ترین قیمت به متقاضیان محترم عرضه می کند.

خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش سامسونگ و نمایندگی تعمیرات سامسونگ یکی از شرکت های تولیدکننده لوازم خانگی در سطح جهانی است که با پشتکار و تخصص بالا توانسته همه قله های پیشرفت را در این زمینه طی کند و امروزه تبدیل به تولیدکننده برتر در زمینه های مختلف الکترونیکی و به ویژه لوازم خانگی شود. خدمات پس از فروش سامسونگ همه محصولات سامسونگ با نام برند خود شناخته می شوند و کافی بر روی محصولی این برند حک شود تا اعتماد و توجه مشتری را به سوی خود جلب نماید. شرکت سامسونگ در عرصه لوازم خانگی به موفقیت های روزافزونی رسیده و با تولید محصولاتی برتر در همه جای دنیا اسم و رسمی را برای خود کسب نموده, و هر روز نیز به این شهرت خود می افزاید. همه این پیشرفت ها و توسعه های فراگیر به کیفیت بالای محصولات سامسونگ برمی گردد.

 • نکته

خدمات پس از فروش سامسونگ درباره ارائه محصولات باکیفیت کار خود را به بهترین شکلی انجام داده است, اما شاید مهمترین و اصلی ترین کار که به افزایش راندمان لوازم خانگی سامسونگ کمک بیشتری می کند, مربوط به سرویس هایی باشد که بعد از فروش محصولات ارائه می شود. اگر سرویس دهی مرتب و منجسم و باکیفیتی در این زمینه به مشتری داده نشود مسلما کیفیت دستگاه ها نیز تحت الشعاع قرار خواهد گرفت.

 • نمایندگی مجاز

خیلی شنیده شده که در افراد به خاطر نبودن یک نمایندگی معتبر و یا نبودن قطعاتی از یک دستگاه خاص از استفاده آن در دستگاه منصرف شده اند. هر چقدر هم آن محصول باکیفیت و در سطح جهانی باشد اگر خدمات و سرویس دهی مطلوب و همگانی نداشته باشد و قطعات آن دستگاه و محصولات برند در بازار به صورت انبوه و قابل اعتماد وجود نداشته باشند, مسلما رغبت و رضایت مشتری از  برای خرید و استفاده از آن برند کاهش خواهد یافت.

امتیازات خدمات پس از فروش سامسونگ

مورد اعتماد بودن خدمات هیراد سرویس نقطه قوت آن است, اعتماد و اطمینان به یک گروه می تواند وفاداری و رضایت مشتری از آن گروه را بیشتر کند و باعث بهینه شدن سرویس دهی به مشتری شود. اگر مشتری یک بار کوتاهی در تعمیرات مشاهده کند و با در ارائه خدمات پس از فروش محصول موردنظر نقصی احساس کند اعتماد او از نمایندگی و یا حتی از آن برند سلب خواهد شد و در دفعات بعدی خرید از آن برند و نمایندگی دستگاهی را خریداری نخواهد کرد. پس برای اینکه بتوانید از خدمات پس از فروش سامسونگ به بهترین صورتی استفاده کنید, بنا بر اصول کاری سامسونگ لازم است که هر یک از لوازم خانگی سامسونگ را از نمایندگی معتبر این برند خریداری کنید. در زمان خرید نیز باید دقت کنید که فاکتور زسمی نمایندگی برای محصولات سامسونگ صادر شود. شما باید برای هر یک از محصولات سامسونگ فاکتور آن محصول را نیز دریافت کنید. دلیل این حرف نیز این است که در بازار بدون انتهای امروز محصولات زیادی به روش های گوناگونی به فروش می رسند و با کمال تاسف شاهد هستیم که برخی از فروشنده ها هم از لحاظ اخلاقی و هم از لحاظ قانونی چندان به اصل های کاری این شرکت معتبر جهانی اعتنایی نمی کنند. در اکثر اوقات قطعات اصل و اورجینال لوازم خانگی را که می تواند تا اندازه ای در متعادل کردن قیمت محصولات خریداری شده کمک کند را به صورت اورجینال و اصل به مشتری نمی فروشند. با این حساب اگر شما کارت ضمانت نامه و یا همان گارانتی هر یک از محصولات سامسونگ را به خوبی بخوانید متوجه خواهید شد که هر یک از قطعات اصلی و فرعی دستگاه های سامسونگ شامل گارانتی سامسونگ می شوند. گارانتی همه قطعات اصلی و فرعی دستگاه های سامسونگ که شش ماهه هستند فقط با نشان دادن فاکتور رسمی و معتبر نمایندگی سامسونگ امکان پذیر است. این مورد استثناپذیر نیست و شامل همه محصولات و دستگاه های سامسونگ می شود. پس باز هم تاکید می کنیم که برای اینکه ارتباطی سازنده و دو طرفه با شرکت و محصولات سامسونگ برقرار کنید بهتر است در زمان خرید خود به تمامی نکته های گفته شده در بالا دقت کنید. همه کالاهای خود را از نمایندگی مجاز خریداری کنید و برای هر یک نیز فاکتور و صمانت نامه رسمی دریافت کنید. شرکت سامسونگ برای داشتن رابطه ای پایداری و متقابل با مشتریان خود همیشه به سلیقه و نظر آنها احترام گذاشته است و سیاست کاری خود را براساس این مولفه استوار کرده است. همچنین گفتنی است که اگر مشتری در هنگام خرید تمامی اصل های کاری سامسونگ را رعایت کند خواهید توانست برای لایه های اقتصاد کلان نیز تاثیرات باورنکردنی بگذارد. به این خاطر که همه محصولاتی که براساس مقررات کشور عزیزمان ایران و مقررات گمرگی در دسترس هموطنان قرار می گیرد از بابت نرخ گذاری و سایر موارد مربوط به نظام اقتصادی کشور می باشد در برگیرنده تعریف های استانداردی است که از قبل نوشته شده اند. هر یک از خریداران و مشتریان عزیز با رعایت خرید اصولی هر یک محصولات می توانند دولت را در برابر عدم ورود کالاهای قاچاق به کشور یاری برسانند و از آسیب این نوع کالاها به بازار جلوگیری کنند. همچنین نظام اقتصادی نیز با این روند آسیب های کمتری را متحمل خواهد شد.  

 • تعمیرگاه مجاز

اما اگر خدمات ارائه شده استاندارد سامسونگ و مناسب باشد و شان خریدار و احترام به مشتری در سرلوحه فروش و سرویس دهی قرار بگیرد و جلب رضایت مشتری با سرویس دهی باکیفیت همراه باشد مسلما هم رضایتمندی مشتری بیشتر خواهد شد و هم نمایندگی سامسونگ خواهد توانست مشتری های زیادی را برای خود به دست بیاورد و دامنه خدمات خود را توسعه دهد. همه اینها در گرو تامین رضایت مشتری است. البته کیفیت دستگاه ها و ارائه خدمات پس از فروش نیز در بالاتر بردن اعتماد و رضایت مشتری نقش مهمی را دارد. از دیگر برتری نمایندگی تعمیرات سامسونگ هیراد سرویس, بالا بودن سرعت عمل تعمیرکاران این نمایندگی است, هیراد سرویس با انضباط کاری و مدیریت دقیق خود, رسیدگی به نیاز و خواسته مشتری را از اولویت های خود می داند و در این راه استانداردهای بین المللی خدمات رسانی را رعایت کرده و اخلاق حرفه ای را سرلوحه سرویس های خود قرار داده است. همه این موارد می تواند همکاری بهینه ای بین شرکت و مشتری ایجاد کند که به بهتر اجرا شده کارها کمک می کند.

نمایندگی مرکزی سامسونگ

نمایندگی رسمی سامسونگ و نمایندگی مرکزی سامسونگ با توجه به فراوانی استفاده لوازم خانگی سامسونگ توسط مصرف کنندگان, همه تلاش خود را به کار گرفته تا حرفه ای ترین کارشناسان را در هیراد سرویس دورهم جمع کند تا بتواند سطح کیفی خدمات رسانی خود را در عرصه فروش و تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ افزایش دهد. همانطور که قبلا بیان شد نمایندگی تعمیرات سامسونگ  ارائه سرویس های تعمیراتی مهمتر از خود لوازم خانگی است. سامسونگ با پشتیبانی از خدمات پس از فروش محصولات خود و ارائه نمایندگی های مرکزی سامسونگ در کشورهای مختلف توانسته رضایت مندی مشتری های خود را افزایش دهد و رتبه بالاتری را در تولید و ساخت لوازم خانگی کسب کند. هیراد سرویس برای تامین نیاز مشتریان ایرانی نمایندگی رسمی سامسونگ را راه اندازی نموده تا بتواند خدمات لوازم خانگی سامسونگ را در ایران و شهرهای آن به متقاضیان ارائه کند. خدمات پس از فروش سامسونگ که شما در هیراد سرویس بابت تعمیر و تعویض دستگاه های سامسونگ خود دریافت می کنید جزء بهترین خدمات و هماهنگ با آخرین استانداردهای دنیا و مطابق با خواسته ها و نیازهای شماست. مطمئنا شما از نحوه سرویس های دریافتی برای هر یک از ماشین های سامسونگ رضایت لازم را خواهید داشت زیرا همه دست اندرکاران نمایندگی تعمیرات سامسونگ از برترین افراد این زمینه هستند و از بین مهندسان و تکنیسین های ماهر و حرفه ای و متخصص گزینش شده اند و در هیراد سرویس مشغول به کار هستند.

نمایندگی رسمی سامسونگ

نمایندگی رسمی سامسونگ در بخش «فروش» همه تولیدات شرکت سامسونگ را در سطح کشوری عرضه می کند و در بخش « خدمات پس از فروش سامسونگ » همه خدمات فنی تعمیرات و ترمیم لوازم خانگی سامسونگ را به هموطنان عزیز ارائه می دهد. همه خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ هیراد سرویس زیر نظر مهندسان متخصص این حوزه انجام می شود و اخلاق مداری کارشناسان در ارائه توضیحات به مشتریان و راهنمایی های دقیق آنها در زمینه تعمیرات, منجر به موفقیت و محبوبیت نمایندگی رسمی و مرکزی سامسونگ هیراد سرویس شده است. اگر شما نیاز به دانستن اطلاعاتی درباره هر یک از لوازم خانگی سامسونگ داشته باشید و یا بخواهید درباره هر یک از آنها مشاوره دریافت کنید و از متخصصی مطمئن و حرفه ای درباره تعمیرات و قطعات لوازم خانگی سامسونگ اطلاعاتی را به دست آورید همکاران و مهندسان مستقر در نمایندگی سامسونگ آماده هستند تا این مشاوره های را به صورت تلفنی یا به صورت آنلاین و ایمیلی خدمت شما ارائه دهند.

 1. اگر سوالی درباره لوازم خانگی سامسونگ دارید گوشی تلفن را بردارید
 2. و با شماره تلفن نمایندگی  هیراد سرویس تماس بگیرید
 3. و سوال خود را از کارشناسان ما بپرسید,
 4. آنها بهترین جواب ها و راهکارها را برای مسئله شما پیشنهاد خواهند کرد
 5. و راهنمایی لازم را برای برطرف کردن مشکلات و ایرادات به وجود آمده برای لوازن خانگی شما ارائه خواهند داد.

نمایندگی مجاز سامسونگ

نمایندگی محاز سامسونگ و نمایندگی رسمی سامسونگ هیراد سرویس کیفیت را فدای هیچ چیز دیگری نمی کند. کوچکترین بی دقتی در این نمایندگی پذیرفتنی نیست و تمام کوشش تعمیرکارها و مهندسان این مجموعه بر این است که باکیفیت ترین و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. این خصیصه برگرفته شده از ویژگی های مدیریتی شرکت سامسونگ است که توانسته با جدیت و پشتکار بهترین محصولات لوازم خانگی را در سطح جهانی به استفاده کننده ها ارائه دهد. نمایندگی محاز سامسونگ یکی از برترین تولیدکنندگان و سازندگان چندمنظوره در جهان است که محصولاتش را با کیفیت برتر و با طراحی خاص این شرکت به بازار روانه کرده است. تمامی محصولات این برند یک پنجم صادرات کشور کره جنوبی را به خود اختصاص داده و توسعه اقتصادی این کشور را زیر و رو کرده است. شما این خصیصه را می توانید در نمایندگی رسمی سامسونگ نیز ملاحظه کنید. نمایندگی محصولات سامسونگ در ایران نیز با برترین کیفیت خدمات خودش را عرضه می کند و مانند برند تحت پوشش اش به یکی از شاخص ترین نمایندگی های معتبر در تمامی کشورها و به خصوص در ایران شده است. همچنین سلامتی و تندرستی خانواده های استفاده کننده و مستمر بودن این امر, سازگاری با محیط زیست, طراحی محصولاتی که با فرهنگ و مقررات و سلیقه تمامی مصرف کنندگان سازگار باشد از دیگر خصیصه های این برند است. نمایندگی رسمی سامسونگ برای جوابگوی به نیاز مشتریان خود در همه زمینه ها خودش را با اولویت های نمایندگی محاز سامسونگ هماهنگ کرده و به موازات آنها نیازهای مشتریان خود را در اولویت کاری خود قرار داده است. نمایندگی رسمی سامسونگ و نمایندگی محاز سامسونگ برای جوابگوی به این خواسته ها تمامی لوازم خانگی ساخت شرکت سامسونگ را به تحت پوشش خود گرفته و با منطقی ترین روش ها به مشکلات ایجاد شده برای هر کدام از این محصولات جواب منطقی و تخصصی را آماده کرده است. این آمادگی در به کارگیری کارشناسان متخصص این دستگاه ها و آموزش تعمیرکارهای این مجموعه تبلور یافته است. این مجموعه رسمی با اصلاح و تعمیر و نگهداری و نصب صحیح دستگاه های سامسونگ در منازل مشتریان خود توانسته هم کار تخصصی خود را به بهترین نحوی انجام دهد و هم باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه های تعمیراتی استفاده کنندگان از لوازم خانگی سامسونگ شود. مسلما دستگاه های خلاقانه سامسونگ نیاز به تعمیرات و رسیدگی های خلاقانه و باکیفیت درباره عملکرد مناسب این محصولات دارد که نمایندگی رسمی سامسونگ توانسته همه آنها را خدمات خود در معرض مشتریان بگذارد.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ
با تماس با سامسونگ هیراد از خدمات درجه یک برخوردار شوید

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

تعمیرگاه مجاز سامسونگ و تعمیرگاه مرکزی سامسونگ دارای دو نوع خدمات است, یکی خدمات در محل, که در محل سکونت شما ارائه می شود. و دیگری خدمات دوره ای, که با عضویت شما در سیستم خدمات دوره ای انجام می شود. خدمات در محل: در سالیان اخیر برای اعمال برخی تعمیرات لوازم خانگی باید آنها را به محل تعمیرگاه منتقل می کردند و تعمیرات بعد از انتقال دستگاه به آنجا انجام می شد اما در حال حاضر هیراد سرویس با راه اندازی امکان خدمات در محل قادر است با دارا بودن نیروی انسانی باتجربه خود همه خدمات تعمیراتی محصولات سامسونگ را در محل سکونت شما عرضه کند.

 • خدمات

شما با یک تماس به مرکز نمایندگی تعمیرات سامسونگ متصل می شوید و با بعد از اینکه دستگاه موردنظر خود را بیان کردید به بخش مربوط به تعمیرات آن دستگاه ویژه وصل می شوید تا خواسته خود را با بهترین کارشناسان تعمیراتی در میان بگذارید. همکاران ما بعد از متوجه شدن مشکل شما راهنمایی های لازم را برای شما می کنند تا خودتان دست به کار شوید و با راهنمایی کارشناسان کارهای مقدماتی تعمیراتی را انجام دهید.

 • پس از فروش

اگر با اقدامات مقدماتی مشکل دستگاه شما برطرف نشد مرحله دوم تعمیرات که اقدامات تخصصی تعمیرات است و نیاز به مراجعه متخصص و تعمیرکار حرفه ای به محل حضور دستگاه است, انجام می شود. کارشناسان ما تعمیرکار ماهری را به محل سکونت شما اعزام می کنند و قبل از اعزام تمامی اقدامات و کارهای لازم برای تعمیر دستگاه شما را هماهنگ کرده و رسیدگی به تعمیر آن را در اولویت کاری خود قرار می دهند. تعمیرکار باتجربه هیراد سرویس خود را در کمترین زمان به منزل شما می رساند تا خدمات در محل هیراد سرویس را تقدیم شما کند.

تعمیرگاه مجاز سامسونگ

تعمیرگاه مجاز سامسونگ برای برخورداری از این خدمات فقط کافی است:

 • با نمایندگی هیراد سرویس تماس بگیرید و شرح کوتاهی از ایراد دستگاه خود را برای ما بگویید
 • تا در سریع ترین زمان بررسی های کارشناسانه انجام شود
 • و تعمیرکار مجرب به محل سکونت شما اعزام شود
 • و بعد از اجرای تعمیرات دستگاه شما دوباره مثل روز اولش کار کند.

تعمیرات استاندارد و اصولی می تواند نمایندگی های جعلی و غیرمجاز را از شبکه فعالیت های تعمیراتی خارج کند و جا را برای نمایندگی های فعال و قابل اطمینان باز کند. تخصص و دانش به همراه ارائه تعمیرات استاندارد و در کنار این دو اخلاق مداری می تواند مشتری های زیادی را به سمت نمایندگی بکشاند.

هیراد سرویس با اتکا به اعتماد و اطمینان شما توانسته بهترین ها را برای سرویس دهی دستگاه های سامسونگ منزل شما تدارک ببیند و امکانات و تجهیزات خود را به آخرین تکنولوژی های تعمیراتی روی دنیا مجهز کند تا در ارائه خدمات به شما مشکلی پیش نیاید و همه سرویس های خود را در سطح بین المللی خدمت شما ارائه دهد. قطعات اصلی: اصل یا تقلبی بودن قطعه های تعویض شده همیشه دغدغه مشتریان بوده است چون قطعات غیراصل و تقلبی به دستگاه شما آسیب می زنند و باعث ایرادهای بعدی در محصولات سامسونگ می شوند که بعدا امکان تعمیر و اصلاح آنها غیرممکن می شود. [video width="640" height="360" mp4="http://hiradservice.com/wp-content/uploads/2017/09/Samsung-Washer-Repair.mp4"][/video]

تعمیرگاه مرکزی سامسونگ

اگر یکی از قطعه های محصولات سامسونگ نیاز به تعویض قطعات داشته باشد, نمایندگی هیراد آماده است قطعات معیوب را با قطعات اصل و اورجینال عوض کند و برای هر قطعه تعویض شده ضمانت نامه 36 ماهه با فاکتور رسمی هیراد سرویس صادر کند. در هر حالتی بهترین راه ارتباطی شما با ما تماس تلفنی است. گارانتی: تعهد ما بعد از تعمیر دستگاه شما به پایان نمی رسد. برای اطمینان و راضی بودن مشتریان همه قطعات تعویض شده و خدمات انجام شده دارای گارانتی یکساله هستند. قیمت مناسب: همه سرویس های هیراد سرویس براساس نرخ های تصویب شده اتحادیه صورت می گیرد. خدمات  دوره ای: شما می توانید با عضویت در سیستم خدمات دوره ای سرویس های این نمایندگی برخوردار شوید و در برابر مبلغ ناچیزی از خدمات دوره ای هیراد سرویس استفاده کنید. با خدمات دوره ای از خراب شدن و همینطور از آسیب های احتمالی آینده برای محصولات خود پیشگیری می کنید. تعمیرگاه مجاز سامسونگ و تعمیرگاه مرکزی سامسونگ هیراد سرویس با سابقه درخشان در زمینه خدمات تعمیرات لوازم خانگی و با دارا بودن پرسنل باتجربه و کاربلد در خدمت هموطنان عزیز است.

خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش سامسونگ هیراد سرویس با برخورداری از تعمیرکارهای آموزش دیده و حرفه ای به شما در زمینه تعمیرات دستگاه تان ضمانت می دهد. همینطور اگر نیاز به تعویض قطعات داشته باشید از قطعات اورجینال شرکت سامسونگ برای تعویض قطعات استفاده می شود. تمامی تعمیرات به وسیله تجهیزات و امکانات الکترونیکی به روز دنیا انجام می شود تا صدمه ای به محصولات شما وارد نشود. همینطور هیراد سرویس تعمیرات و قطعات الصاقی خود به دستگاه های شما را تا سه ماه گارانتی تضمینی می کند. اگر شما هم از مصرف کنندگان محصولات سامسونگ هستید, لطفا دستگاه خود را برای تعمیرات به نمایندگی های معتبر بسپارید. نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش سامسونگ هیراد سرویس یکی از برترین و مورداعتمادترین نمایندگی ها در ایران است.

 • نمایندگی اصلی سامسونگ

کاملا حق شماست که از سریعترین و دقیق ترین تعمیرات برخوردار شوید و بدون اتلاف وقت دستگاه خود را دوباره مثل روز اول استفاده کنید. برای رسیدن به این مهم پرسنل ما تمام تلاش خود را به کار می گیرند. آسایش و رفاه شما اولویت مهم نمایندگی تعمیرات سامسونگ هیراد سرویس است. درجه اطمینان و آسودگی خاطر شما به خدماتی است که بعد از فروش یک محصول دریافت می کنید. شما باید بتوانید با یک تماس با خدمات پس از فروش سامسونگ, مشکل دستگاه های سامسونگ خود را با متخصصان مربوطه در میان بگذارید و از آنها راهنمایی های لازم را برای برطرف کردن آن دریافت کنید. یا اگر دستگاهی به کل دچار خرابی و نقص شده باشد و قطعه ای از آن مشکل دار باشد باید بتوانید آن را تعویض کنید. همه این موارد فقط با خدمات پس از فروش سامسونگ میسر خواهد بود. در خدمات پس از فروش سامسونگ چه خدماتی را دریافت می کنید؟ فروش هر یک از لوازم خانگی سامسونگ بدون ارائه خدمات پس از فروش در همه جا آن کار سختی است و تا به اینجا که سامسونگ جلودار تولید و ساخت محصولات زیادی از جمله لوازم خانگی بوده است این اصل را سرلوحه کارهای خود کرده است و با ارائه خدمات پس از فروش توانسته هم در تولید و طراحی محصولاتش پیشگام و هم فروش بهتری را در سطح بین المللی تجربه کند. نمایندگی تعمیرات سامسونگ با تجربه اندوخته در طی سالهای بسیار و با به کارگیری متخصص ترین افراد در این زمینه افتخار دارد که بهترین خدمات پس از فروش سامسونگ را به شما ارائه می دهد. در هر لحظه ای از شبانه روز که نیاز به این خدمات داشته باشید نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کنار شما خواهد بود و خدماتش را با کیفیت مثال زدنی تقدیم تان خواهد کرد. در بین برندهای گوناگونی که در عرصه محصولات لوازم خانگی فعالیت می کنند، برند سامسونگ یکی از برترین و باکیفیت ترین برندهای بین المللی است که در همه جای دنیا معروف و شناخته شده است. این شهرت برای سامسونگ از دو راه حاصل شده است. اول به خاطر به کارگیری از آخرین فناوری های دنیا در تولید لوازم خانگی برای عرضه بالاترین و به روزترین عملکرد دوم به خاطر دادن خدمات پس از فروش سامسونگ به منظور حمایت از محصولات لوازم خانگی سامسونگ در سطح جهانی این دو دلیل برای هر خریداری در درجه اهمیت بالایی است و هر مشتری می خواهید لوازم خانگی خودش را از بهترین برند و بهترین محصولات بخرد تا در آینده با حداقل ترین خطا و ایرادی در آنها روبه رو شود. از طرفی اگر هم با مشکلی مواجه شدند بتواند آنها را به نمایندگی معتبر آن برند ببرد و آنها را تحت تعمیر آن نمایندگی قرار دهد. در ضمن نمایندگی باید دارای ویژگی نزدیک بودن به محل سکونت مشتری نیز باشد تا ارائه و دسترسی مشتری راحت تر و در کمترین زمان صورت گیرد و نمایندگی با تکنسین های حرفه ای نیز در حداقل زمان نسبت به تعمیرات دستگاه معیوب اقدام کند. در این جهت، برند سامسونگ با ایجاد نمایندگی خدمات پس از فروش سامسونگ در همه استان های ایران، از مصحولات ساخته شده توسط سامسونگ حمایت می کند و خدمات پس از روش سامسونگ را که دارای ویژگی های زیر هستند را به منظور دستگاه های خود در نظر گرفته است. اولین ویژگی مربوط به دریافت گارانتی و برگه ضمانت نامه برای همه محصولات لوازم خانگی برند سامسونگ است. سامسونگ با توجه به هر یک از محصولات لوازم خانگی خود، مدت زمان مشخصی را برای گارانتی آن دستگاه در نظر گرفته است تا اگر هر نوع ایرادی در این مدت زمان برای آن دستگاه اتفاق افتاد مشتری بتواند دستگاه را به نمایندگی معتبر سامسونگ بسپارد تا همه خدمات و سرویس های لازم برای تعمیرات و یا تعویض قطعه های لوازم خانگی توسط تعمیرکاران متخصص و به صورت کاملا رایگان صورت گیرد. دومین ویژگی مربوط به ارائه گارانتی برای تعمیرات هر یک از لوازم خانگی سامسونگ است. هنگامی که تعمیرات لوازم خانگی انجام شد ممکن است دوباره همان ایراد در دستگاه اتفاق بیفتد و یا بر اثر تعمیرات صورت گرفته، ماشین در بخش های دیگر با ایرادهایی روبه رو شود. پس نمایندگی تعمیرات سامسونگ یک مدت زمان مشخصی را برای حمایت از سرویس های تعمیرات خود لحاظ می کند. اگر در این مدت زمان مشخص شده دوباره ایراد قبلی در ماشین ظاهر شود و یا ایراد جدیدی در اثر تعمیرات ایجاد شود، نمایندگی تعمیرات سامسونگ متعهد است تا از تعمیرات صورت گرفته حمایت کند و دوباره به صورت رایگان، دستگاه موردنظر را تحت تعمیر و تعویض درآورد. سومین ویژگی مربوط به استفاده از قطعه های اصلی و اورجینال در تعمیر هر یک از دستگاه های برند سامسونگ است. ممکن است در روند بروز ایراد در هر یک از لوازم خانگی قطعه ای از دستگاه کاملا از بین برود و بسوزد و نیاز به تعویض آن قطعه به صورت کامل باشد. شما نمی توانید برای تعویض قطعات به هر تعمیرکاری اعتماد کنید چون احتمال دارد آن تعمیرکار قطعه های چینی و بی کیفیت را برای تعویض قطعه به کار ببرد. ولی نمایندگی تعمیرات سامسونگ در جهت جلب رضایت خریداران و مشتریان خود و همچنین برای بالا بردن اعتبار خودشد، از قطعه های تولید خود برند سامسونگ و اصلی و با کیفیت برای تعویض قطعه ها استفاده می کند تا سلامت و کارآیی لوازم خانگی مثل روز اول باشد.

 • فیلم نمایندگی مجاز

نمایندگی تعمیرات سامسونگ برای تعمیر و نصب و راه اندازی همه لوازم خانگی ساخت برند سامسونگ و همینطور برای مشاوره تلفنی و حضوری این محصولات آمادگی های لازم را دارد. درباره ایرادهای احتمالی که می تواند در انواع دستگاه های سامسونگ رخ دهد مصرف کنندگان عزیز می توانند با مشاوره متخصصان نمایندگی تعمیرات سامسونگ , معایب احتمالی ماشین های خودشان را برطرف کنند؛ که در این صورت احتیاجی به مراجعه حضوری تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات سامسونگ به محل سکونت شما نخواهد بود. اما اگر با مشاوره های دریافتی از جانب کارشناسان ایرادهای احتمالی رفع نشود, اپراتورهای ما با گرفتن نشانی دستگاه شما و شماره تلفن تان, در حداقل زمان تعمیرکارهای باتجربه و بامسئولیت خود را به خانه های شما می فرستد و در زمانی کمتر از آنکه انتظارش را دارید به تعمیر ماشین معیوب شما اقدام می کنند. یکی از ویژگی های نمایندگی تعمیرات سامسونگ و تعمیرگاه مرکزی سامسونگ , تعمیر ماشین ایراددار در حداقل زمان است و این کار در همه ساعات انجام می شود. همه قطعه های عوض شده با لوگو سامسونگ خدمت تان ارائه می شود. در صورتی که قطعه های اورجینال بر روی ماشین معیوب تان نصب گردد, ماندگاری ماشین زیادتر خواهد بود و این امر رضایت مندی شما را با خود خواهد داشت. پس پیشنهاد می کنیم تنها و تنها به نمایندگی رسمی سامسونگ برای تعمیرات مراجعه کرده  و از خدمات تعمیرگاه مجاز سامسونگ به بهترین شکل ممکن بر روی مشاین تان استفاده کنید. همینطور از خدمات باسرعت و بادقت نمایندگی تعمیرات سامسونگ برخوردار شوید. [caption id="attachment_407" align="aligncenter" width="600"]نمایندگی تعمیرات سامسونگ نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش سامسونگ هیراد

شماره تلفن نمایندگی و شماره تماس شرکت سامسونگ

برای دسترسی به خدمات پس از فروش سامسونگ می توانید با شماره تلفن نمایندگی تعمیرات سامسونگ در هیراد سرویس تماس بگیرید و خواسته خودتان را با همکاران ما در میان بگذارید. آنها در هر شرایطی آماده هستند تا سرویس های خود را خدمت شما ارائه کنند. همه سرویس ها در کمترین زمان و با بهترین کیفیت بر روی دستگاه های سامسونگ شما انجام می شود. فقط در هنگام مراجعه همکاران ما به منزل تان کارت گارانتی محصولات را در دست داشته باشید تا روند تعمیرات سریعتر پیش برود و تعمیرکارهای ما بدون اتلاف زمان به تعمیر و تعویض قطعات معیوب اقدام کنند. اگر یکی از محصولات سامسونگ (Samsung) را به تازگی خریده اید و یا محصولی از برند سامسونگ را در منزل دارید و از آن استفاده می کنید اما مدتی است که با مشکلی مواجه شده است, به آسانی می توانید با شماره تلفن نمایندگی و شماره تماس شرکت سامسونگ در ارتباط باشید تا برای برطرف کردن ایراد اقدام کنند. استفاده از خدمات سامسونگ در هیراد سرویس چه مزیت هایی دارد؟ لوازم خانگی سامسونگ ساخت کره جنوبی هستند که در بازار ایران نیز به فراوانی و با شهرت بسیار خوبی عرضه می شوند. این برند برای همه کسانی که با لوازم و محصولات سامسونگ آشنایی دارد اسمی شناخته شده و قابل اتکاست. سامسونگ با خلاقیت های متعدد خود در تکنولوژی های محصولاتش توانسته دل بسیاری از افراد را در ایران و جهان به دست آورد. این برند با رقابت تنگاتنگی که با رقبای خود دارد توانسته گوی سبقیت را در بسیاری از موارد از آنها برباید و به سمت جلو پیش برود. خدمات این برند نیز پس از فروش مورد استقبال خیلی از استفاده کنندگان لوازم خانگی و سایر محصولات سامسونگ واقع شده است. هیراد سرویس نیز در این جهت سعی کرده تا تمام کوشش خود را برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان انجام دهد و تمامی قطعات لوازم خانگی سامسونگ را هم به صورت جداگانه و هم به صورت مونتاژ در محل تعمیرگاه مجاز سامسونگ خود جمع آوری کرده و از آنها برای رفع نیازهای مشتریانش استفاده کند. با توجه به این که اجزایی از دستگاه های سامسونگ در خود کره جنوبی ساخته می شوند و کشور دیگری قدرت ساخت آنها را ندارد و برخی دیگر از قطعه ها به وسیله شرکت های چینی با تحت لیسانس کره جنوبی در بازار عرضه می شوند, که شما تمامی این قطعات را برای لوازم خانگی سامسونگ خود می توانید در هیراد سرویس پیدا کنید. این قطعات موجود دارای تکنولوژی و کیفیت بالایی هستند و همانند قطعاتی می باشند که بر روی لوازم خانگی سوار می باشند. این خود یک مزیت برتر برای استفاده از خدمات پس از فروش سامسونگ است که باعث اعتماد و رضایت بیشتر مشتریان و مصرف کنندگان محصولات سامسونگ می شود.

نمایندگی تعمیرات مرکزی سامسونگ

 • تعمیرکار ما در کنار شما به بررسی مشکل می پردازد و کار خود را برای تعمیرات بهتر شروع می کند
 • اگر در بین مراحل تعمیر نیاز به راهنمایی تخصصی باشد از مهندسان و کارشناسان مستقر در هیراد سرویس,
 • که هر لحظه ای از اقدامات تعمیرات را پیگیری می کنند,
 • مشاوره های لازم گرفته می شود و دانش مهندسی در کنار تجربه تعمیرکاری قرار می گیرد
 • تا بهترین و باکیفیت ترین سرویس ها برای دستگاه های سامسونگ شما ارائه شود.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ بهترین خدمات تعمیراتی مربوط به لوازم خانگی سامسونگ و بقیه برندهای مشهور آسیایی, آمریکایی, اروپایی و ایرانی را خدمت هموطنان عزیز ایرانی ارائه می دهد. راه ارتباطی ما با شما تماس تلفنی با نمایندگی تعمیرات سامسونگ است که شماره های تماس در بالای صفحه اصلی درج شده است. همه حقوق شما در این سایت مطابق Privacy Policy محفوظ است.

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ , تعمیرات لباسشویی سامسونگ , تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ و تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ