تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر

تعمیرات کولرگازی سامسونگ

تعمیرات کولرگازی سامسونگ
تعمیرات کولرگازی سامسونگ

تعمیرات کولرگازی سامسونگ هیراد سرویس در زمینه تعمیر کولرگازی سامسونگ اعتبار و شهرت خوبی را به دست آورده است و تبدیل به یکی از برترین نمایندگی سامسونگ و تعمیرات کولرگازی سامسونگ شده است. همه این اعتبار و شهرت را در طول سالیان متمادی سرویس دهی به مشتریان به دست آورده و با به کار گیری نیروی متخصص خود آن را محکم تر کرده است.

تعمیر کولر گازی سامسونگ

تکنیسین ها و کارشناسان حرفه ای در واقع دست راست هیراد سرویس را تشکیل می دهند و بازوی مطمئن و پایدار را برای پایداری هیراد سرویس ایجاد نموده اند, دست دیگر این مجموعه را آشنایی به علم روز دنیا و استفاده از تجهیزات و ابزارهای مدرن بین المللی شکل داده است که با کمک مهندسان و تعمیرکاران هیراد سرویس دو اهرم تکمیل کننده خدمات مجموعه ما هستند. این دو بازوی توانا هیراد سرویس را به موفقیت های فوق العاده ای در صنعت لوازم خانگی و خدمات رسانی به مشتریان تبدیل کرده است.

نمایندگی فروش کولر گازی سامسونگ

همه قطعات به کار رفته در تعمیرات کولرگازی سامسونگ هیراد سرویس از قطعات فابریک و اصل شرکت سامسونگ هستند و تعمیرکارهای ما در تعویض قطعات دستگاه های شما به خصوص در تعویض قطعات معیوب کولرگازی از آنها استفاده می کنند.

از خدمات پس از فروش سامسونگ دیگر هیراد سرویس, تعرفه های مناسب برای تعمیرات کولرگازی سامسونگ و سایر سرویس ها می باشد. تعرفه های هیراد سرویس شما را از مخارج زاید بی نیاز می کند و خدمات خود را با کمترین قیمت خدمت شما سروان تقدیم می کند.

همچنین بعد از هر گونه سرویسی خدمات پشتیبانی از محصولات سامسونگ بر عهده هیراد سرویس است و برای آسایش و رفاه مشتری تمامی محصولات و تعمیرات کولرگازی سامسونگ ارائه شده در این مجموعه تحت حمایت مادی و معنوی خدمات همه جانبه قرار دارد.

خرید کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ در مدل های کولر گازی پرتابل یا قابل حمل, کولر گازی ایستاده, اسپلیت یا کولر گازی دو تکه, کولر گازی توکار و کولر گازی پنجره ای یا یک تکه در بازار  موجود هستند.

کولر گازی کولری است که با بدل کردن گاز به مایع و بعد تبدیل مایع به گاز ایجاد سرما می کند و در واقع گرمای هوا را کاهش می دهد. این کولرها در مدل های گوناگونی مثل کولرهای یک تکه یا پنجره ‌ای, کولرهای دو تکه (اسپلیت), کولرهای پرتابل (قابل حمل), کولرهای ایستاده و کولرهای توکار موجود هستند.

کلا کولر گازی نامی برای همه ماشین هایی است که در بردارنده چرخه سرمایش براساس تراکم و انبساط گاز می باشد. این ماشین ها, سیستم های تهویه مطبوع (Air Conditioner) هم خوانده می شوند.

قطعات کولر گازی سامسونگ

فناوری اینورتر: یکی از اصلی ترین فناوری های کولرهای امروزی این مورد است. این فناوری منجر به حفاظت دما در موقعیت های مطلوب بدون نیاز به روشن خاموش کردن های پی در پی کمپرسور می شود و مقدار مصرف انرژی را تا حد مقبولی کم می کند.

باز و بسته شدن اتوماتیک دریچه های کولر: هوا را در جهت های مختلف به چرخش در می آورد.

ریموت کنترل: برای کنترل عملکرد کولر از راه دور استفاده می شود.

سیستم توربو: در وضعیت توربو در هنگام سرمایش (و یا گرمایش) کمپرسور برای نیم ساعت بدون ملاحظه دمای محیط کار خودش را می کند. بعد از این زمان ماشین از وضعیت توربو بیرون می آید و به وضعیت عادی می رسد. در این وضعیت حداکثر پرتاب باد به وسیله فن انجام می شود. این امکان برای ایجاد خنکی سریع محیط در کولر تعبیه شده است.

سیستم خواب خوب: (good sleep)  این سیستم با کنترل دقیق دما و تنظیم اتوماتیک رطوبت, خوابی راحت را برای شما فراهم می کند. همینطور به نسبت وضعیت خنک کنندگی معمولی, در مصرف انرژی کولر هم صرفه جویی می کند.

کولر گازی سالنی ایستاده سامسونگ

نمایشگر ویژه دیجیتال: دمای محیط را نشان می دهد.

صرفه جویی در مصرف انرژی: (energy saving)  با کمک از این ابزار, پس از اینکه به دمای دلخواه رسیدید, کولر با کمک یک اینورتر هوشمند در وضعیت به صرفه ای شروع به فعالیت می نماید و از روشن – خاموش کردن های پشت سر هم و بی مورد ماشین اجتناب می کند و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

محافظ کمپرسور: در برابر آسیب های احتمالی نوسان برق از کمپرسور کولر حفاظت می کند.

فیلترهای تصفیه هوای چندگانه: از پخشذره های حساسیت زا و گرد و غبار در محیط اجتناب می کند و هوایی تمیز را به وجود می آورد.

سیستم یون میکروپلاسما: ویروس ها و باکتری های هوا را از بین می برد.

فیلتر PURE: فیلتر پیور در کولر گازی سبب می گردد تا گرد و غبار هوا به صورت خوبی فیلتر شود و باد بیرون آمده از کولر کاملا تمیز باشد.

کولرهای اسپلیت سامسونگ

سیستم تأخیر آغاز به کار: با تنظیم آن می توانید کولر را در زمان مخصوصی روشن کنید.

چراغ هشدار پاک کردن فیلتر: هنگامی که فیلتر کولر احتیاج به تمیزکاری دارد, شما را باخبر می کند.

سیستم وضعیت آرام: (quiet mode) برای کمتر کردن صدای کولر استفاده می شود.

سیستم نانوسیلور: این سیستم نیز با کمک گرفتن از یون های نقره به حذف میکروب ها و انواع باکتری های هوا یاری می کند و هم فضایی سرد و خوب, و هم محیطی بدون باکتری و سالم را پدید می آورد.

کمپرسور : utr plus کمپرسوری خیلی قوی که می تواند گرمایی زیاد را در کمترین زمان به هوایی خنک و مطبوع تبدیل کند. بودن این کمپرسورها به خصوص برای ناحیه های گرمسیر خیلی مفید می باشد.

بادزن اتوماتیک: بادزن اتوماتیک در کولر همان سیستم فن بدون کمپرسور می باشد و برای زمانی هایی خوب است که شما خنکی زیادی نمی خواهید.

آموزش تعمیر کولر گازی سامسونگ

از آنجا که کولرهای گازی  به سه گروه کولرهای مناسب برای ناحیه های گرمسیر, معتدل و سردسیر تقسیم می گردند, هنگام خرید, کولر را با توجه با آب و هوای محل سکونت تان انتخاب کنید.

در انتخاب مدل و نیروی کولر گازی, اندازه های خانه تان خیلی پراهمیت است. برخی مواقع شما برای یک اتاق کوچک کولر گازی با قدرت زیاد می خرید و بعد مجبور می شوید آن را در وضعیت پایین بگذارید و یا از شدت سردکنندگی آن آسیب می بینید. در آن موقع هزینه زیادی برای اتلاف انرژی متحمل می شوید.

درزگیری خوب پیرامون كولر, نگذاشتن در مقابل تابش نور خورشید, نگذاشتن در راه جریان باد, لحاظ کردن فضای کافی در عقب کولر برای چرخش هوا, خدمات پس از فروش کولر گازی بوش به موقع, پاک کردن فیلترهای هوا, کندانسور و رادیاتور و تجهیز ماشین به سیستم اینورتر, باعث بالا رفتن راندمان کولرگازی و کم شدن انرژی مصرفی می شود.

سرویس کار کولر گازی سامسونگ

کمک از لامپ های كم مصرف در محیط به خاطر تشعشع حرارتی پایین تر می تواند مقدار برق مصرفی کولرهای گازی را به حد زیادی کم کند.

همه كولرهای گازی مجهز به درجه تنظیم دما (ترموستات) می باشند. پس با توجه به اینكه مناسب ترین درجه خنکی خانه در فصل گرما بین 20 تا 25 درجه سانتی گراد می باشد, باید از خنک كردن بیش از اندازه محل زندگی پرهیز نمود.

استفاده بی مورد و یا همزمان از لوازم خانگی گرمازا منجر به بیشتر شدن بار گرمایی منازل می گردد, كه این کار عملکرد كولر گازی را برای دستیابی به خنکی دلخواه, زیاد می کند و در نتیجه باعث مصرف بیش از حد انرژی الكتریكی در كولر گازی می گردد. پس اموری مثل پخت و پز, اتوكشی و غیره را در ساعت هایی از روز بکنید كه گرمای هوا پایین تر می باشد.

شماره تلفن شرکت سامسونگ

در فصل گرما غالبا سه منبع اصلی گرمای ناخواسته در خانه است. گرمای هوای بیرون كه به وسیله سقف و دیوار پخش می شود, گرمایی كه از لامپ ها و لوازم خانگی پخش می شود و گرمایی که از نور خورشید كه از مسیر پنجره ها درون اتاق می آید.

با کمک سایبان, پرده كركره و یا پرده پارچه ای با رنگ روشن, می توان نور خورشید را به سمت بیرون هدایت کرد و از اندازه مصرف کولر گازی کم کرد.

تعمیرات کولرگازی سامسونگ