تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر

نمایندگی تعمیرات فریجیدر,نمایندگی مجاز فریجیدر, خدمات پس از فروش فریجیدر

نمایندگی تعمیرات فریجیدرنمايندگي رسمي و مرکزي تعميرات فريجیدر

نمایندگی تعمیرات فریجیدر,نمایندگی مجاز فریجیدر, خدمات پس از فروش فریجیدر, تعمیرگاه مجاز فریجیدر فعالیت خود را به صورت فنی و حرفه ای در ایران آغاز کرده است.

نمایندگی تعمیرات فریجیدر هیراد سرویس در باره حمایت و پشتیبانی از دستگاه های فریجیدر است. سرویس ها, تعمیر, نگهداری و تعویض قطعات انواع مدل های محصولات فریجیدر را به بهترین شکل ممکن و در زمان اندکی به متقاضیان ارائه می دهد. جلب رضایت و اعتماد مشتریان در این مسیر اصلی ترین خواسته نمایندگی تعمیرات فریجیدر است.

تمامی مشتریان و  متقاضیان دریافت خدمات فریجیدر می توانند با این نمایندگی در تماس باشند و درخواست خود را با هیراد سرویس در میان بگذارند و اطمینان داشته باشند که در کوتاه ترین زمان به درخواست آنها پاسخ داده خواهد شد.

نمایندگی رسمی و مرکزی فریجیدر در سراسر کشور عزیزمان ایران دارای نمایندگی های رسمی به منظور ارائه خدمات است و به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل سرویس های خود را به مشتریان محترم ارائه می دهد.

نمایندگی مجاز و مرکزی فریجیدر در تهران و کرج با امتیازات خاصی در خدمت شماست و اقدام به راه اندازی نمایندگی در شرق, غرب, شمال و جنوب تهران نموده و تمامی این نواحی را تحت پوشش خدمات خود دارد.

نمایندگی مرکزی فریجیدر

تعمیرکاران و مهندسان نمایندگی رسمی و مرکزی فریجیدر افرادی انتخاب شده هستند که با تجربه اندوخته خود و با دانش کافی به کار گرفته شده اند. این اعضا برای کامل کردن تخصص و تجربه خود, دوره های آموزشی ویژه ای را در نمایندگی سپری کرده اند و تمامی تکنسین ها بلااستثنا این آموزش ها را فراگرفته و نحوه عملکرد انواع لوازم خانگی فریجیدر را به صورت علمی و استاندارد یاد گرفته اند. در این دوره های آموزشی محصولات فریجیدر هم به صورت سخت افزاری و هم نرم افزاری برای آنها آموزش داده شده است.

به همین دلیل پرسنل خدماتی فریجیدر جزء افراد منتخب می باشند

و در کنار تمامی تخصص ها اصل مهمتری را هم در کلاس های آموزشی طی کرده اند

و آن دوره های مربوط به نحوه برخورد با مشتری و اخلاق مداری در مدت زمان ارتباط با مشتری است.

نمایندگی رسمی فریجیدر

بنابراین نمایندگی تعمیرات فریجیدر با استفاده از مهندسان و تکنسین های حرفه ای و اخلاق مدار در خدمت شما عزیزان می باشد و افتخار می کند که مشکلات پیش آمده برای دستگاه های فریجیدر شما را در محل منزل و شرکت شما برطرف می کند.

نمایندگی تعمیرات فریجیدر
نمایندگی تعمیرات فریجیدر

تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر

تعمیرگاه مجاز و مرکزی فریجیدر اگر هر یک از دستگاه های فریجیدر را پسندیده اید و می خواهید از آن در منزل و شرکت خود استفاده کنید بهترین راه خرید تماس با نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تمامی ناحیه های شهر تهران و تعمیرگاه مجاز و مرکزی فریجیدر در سراسر کشور عزیزمان می باشد. شما فقط با یک تماس تلفنی خواهید توانست هر یک از دستگاه های فریجیدر را درب خانه تان دریافت کنید.

یا اگر یکی از محصولات فریجیدر را در منزل دارید

و ایرادی در نحوه عملکرد آن پیش آمده می توانید با همکاران ما در ارتباط باشد

و درباره ایراد موردنظر از آنها مشاوره دریافت کنید.

اگر ایراد به وجود آمده با مشاوره حل نشد

تعمیرکاران هیراد سرویس بنا بر صلاحدید شما دست به کار می شوند

و ایراد را در محل سکونت شما برطرف می کنند.

تعمیرگاه مجاز فریجیدر

در هر حالتی بهترین راه ارتباطی شما با ما تماس تلفنی است. حتی اگر یکی از قطعه های محصولات فریجیدر نیاز به تعویض داشته باشد نمایندگی تعمیرات فریجیدر آماده است قطعات معیوب را با قطعات اصل عوض کند و برای هر قطعه تعویض شده ضمانت نامه 36 ماهه با فاکتور رسمی هیراد سرویس صادر کند.

لازم به ذکر است که تمامی دستگاه های فریجیدر مشمول این گارانتی می باشند و موقع فروش به مشتریان تحویل داده می شود. در مدت زمان گارانتی محصول, اگر هر گونه ایرادی در محصولات فریجیدر به وجود بیاید, شما می توانید با یک تماس آن را با ما مطرح کنید و از خدمات پس از فروش فریجیدر استفاده کنید, حتی اگر زمان گارانتی تمام شده باشد هیراد سرویس باز در کنار شماست.

تعمیرگاه مرکزی فریجیدر

خدمات پس از فروش فریجیدر با دارا بودن پیشنیه چندین ساله آماده است تا تمامی خدمات مربوط به محصولات فریجیدر و به ویژه خدمات مربوط تمامی لوازم برقی سنگین آشپزخانه مانند یخچال و ماشین لباسشویی و ظرفشویی را به شما ارائه دهد.

این خدمات مخصوص دستگاه های فریجیدر نیست

و هر گونه ایراد و عیب تخصصی هر یک از برندهای مشهور بین المللی و ایرانی را شامل می شود,

هیراد سرویس آماده است تا با تماس شما همه ایرادهای لوازم خانگی منزل تان را برطرف کند.

شما می توانید به صورت مستقیم با تعمیرگاه مجاز و مرکزی فریجیدر در ارتباط باشید. شماره های تماس ما در همه صفحات سایت و بخش تماس با ما درج شده اند.

خدمات پس از فروش فریجیدر

نمایندگی تعمیرات فریجیدر حتی در زمانی که محصول شما دارای گارانتی نباشد و یا زمان آن پایان یافته باشد و ایرادی در آن پیش آمده باشد به شما کمک می کند تا بتوانید از خدمات و سرویس های هیراد سرویس در نمایندگی رسمی و مرکزی فریجیدر استفاده کنید.

برای افرادی که کارت گارانتی آنها منقضی شده تسهیلاتی تدارک دیده ایم تا با یک تماس به تعمیرگاه های مجاز و مرکزی فریجیدر در سراسر ایران معرفی شوند و از خدمات محصولات فریجیدر برخوردار شوند. برای دسترسی به خدمات پس از فروش فریجیدر می توانید با شماره تلفن نمایندگی تعمیرات فریجیدر در هیراد سرویس تماس بگیرید و خواسته خودتان را با همکاران ما در میان بگذارید. آنها در هر شرایطی آماده هستند تا سرویس های خود را خدمت شما ارائه کنند. همه سرویس ها در کمترین زمان و با بهترین کیفیت بر روی دستگاه های فریجیدر شما انجام می شود. فقط در هنگام مراجعه همکاران ما به منزل تان کارت گارانتی محصولات را در دست داشته باشید تا روند تعمیرات سریعتر پیش برود و تعمیرکارهای ما بدون اتلاف زمان به تعمیر و تعویض قطعات معیوب اقدام کنند.

تعمیر و تعویض هر یک از قطعات دستگاه های فریجیدر در تخصص تعمیرکارهای ماست و آنها به همه آنها شناخت دارند و در ضمن همه قطعات این دستگاه ها در خدمات پس از فروش فریجیدر و تعمیرگاه مرکزی فریجیدر هیراد سرویس موجود هستند و در کمترین زمان بر روی دستگاه های شما نصب می شوند. همه قطعات اصل بوده و برای هر یک آنها نیز کارت گارانتی مجزایی صادر می شود که می توانید از نمایندگی تعمیرات فریجیدر آنها را مطالبه کنید و در صورت ایجاد مشکلی برای آنها با واحد خدمات پس از فروش فریجیدر تماس بگیرید تا نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

نمایندگی تعمیرات فریجیدر
نمايندگي رسمي و مرکزي تعميرات فريجیدر

شماره تلفن نمایندگی و شماره تماس شرکت فریجیدر

اگر نیاز به خدمات پس از فروش فریجیدر داشته باشید می توانید شماره تلفن نمایندگی و شماره تماس شرکت فریجیدر سایت که در بالای صفحات و در بخش تماس با ما نوشته شده در ارتباط باشید و خدمات موردنیاز خودتان را برای انواع دستگاه های فریجیدر و بقیه برندهای مشهور لوازم خانگی دریافت کنید.

نمایندگی تعمیرات فریجیدر

نمایندگی تعمیرات فریجیدر تمامی نرخ های تصویب شده تعمیراتی خود را بر پایه قیمت مشخص شده نهادهای نظارتی هماهنگ کرده و به مشتریان محترم ارائه می دهد, همینطور پیش از اجرای تعمیرات, برآورد نسبی ای از هزینه ها خدمت شما داده می شود و تمامی تعمیرات در محل کار و خانه شما انجام شده و پس از نخستین تماس شما در کمتر از پنچ ساعت تعمیرکارهای هیراد سرویس خود را به آنجا می رسانند.

تعمیرات ظرفشویی فریجیدر , تعمیرات لباسشویی فریجیدر , تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر و تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر