تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر

تعمیرات کولر گازی فریجیدر

تعمیرات کولر گازی فریجیدر
تعمیرات کولر گازی فریجیدر

تعمیرات کولر گازی فریجیدر در هیراد سرویس با خدمات در محل و به دست تکنیسین های آن و زیر نظر مهندسان حرفه ای انجام می شود. مهندسان مستقر در هیراد سرویس به دانش روز تجهیزات محصولات فریجیدر و سایر لوازم خانگی مورد استفاده در منازل آشنایی کامل دارند و با جهت دهی علمی به تعمیرکارها بر همه فعالیت های اجرایی و تعمیراتی تکنیسین های هیراد سرویس نظارت می کنند.

تعمیر کولر گازی فریجیدر

همه قطعه هایی که در هیراد سرویس برای لوازم خانگی فریجیدر ارائه می شود, چه قطعه های الکترونیکی و چه قطعه های مکانیکی و تزیینی ماشین های فریجیدر در تعمیرگاه مجار فریجیدر موجود دارد و برای تامین هر یک از آن قطعه ها مشکلی ندارد و با اطمینان کامل کار نگهداری لوازم خانگی شما را انجام می دهد و اطمینان می دهد که با همه وجود جوابگوی اعتماد شما خواهد بود و اهتمام لازم را برای تعمیرات و نگهداری از لوازم خانگی فریجیدر شما انجام خواهد داد.

هیراد سرویس با هدف سرعت دادن به انجام تعمیرات ماشین های لوازم خانگی فریجیدر و صرفه جویی در هزینه ها و زمان شما, با ایجاد نمایندگی های تعمیراتی در مناطق مختلف تهران, در هر کجا که باشید به شما نزدیک تر است تا بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن برای انجام خدمات و تعمیر کولرگازی فریجیدر در کنار شما باشد. همینطور برای اجرای این کار مهندسان و تکنیسین هایی را می فرستد که تقریبا هفت سال رزرومه تعمیرات تخصصی کولرگازی فریجیدر را در کارنامه کاری خود دارند.

اجزای مکانیکی کولر گازی فریجیدر

در این بخش قطعات گوناگون مکانیکی کولر گازی را معرفی می کنیم.

١- كمپرسورکولر

کمپرسور کولر هم دو قسمت مکانیکی و الکتریکی دارد و به قسمت الکتریکی آن موتور می گویند اما ترکیب الکتروموتور با سایر قطعات, کمپرسور را تشکیل می دهد. کمپرسور های رایج در کولر گازی به دو فرم طراحی و تولید می گردند.

نوعی از این کمپرسورها به نوع چرخشی (رتوری) شهرت دارد كه با متصل شدن برق به موتور الکتریکی کمپرسور, موتور به چرخش در می آورد و با وضعیت مخصوصی گاز را از مجرای برگشت (پس از سرماسازی ) می مکد و با فشار وارد مجرای رفت می کند با این کار سرما در کولر به صورت مداوم تولید می شود.

نوع دیگر كمپرسور متداول در کولر های گازی مدل پیستونی می باشد که شبیه موتور های پیستونی خودروهاست با این فرق که نیروی محرکه پیستون در خودرو احتراق بنزین می باشد ولی در اینجا نیروی با انرژی الکتریکی به دست می آید.

٢- کندانسور(رادیاتور)

گاز سرماساز در کمپرسور تحت فشار قرار می گیرد تا مسیر چرخش خود را در سیستم مکانیکی کولر طی کند. بیشتر شدن دمای گاز بعد از کمپرسور کاملا طبیعی می باشد و در صورتی که این دما به صورتی از بین نرود سرماسازی کیفیت خوبی نخواهد داشت. برای این کار پیش از داخل شدن گاز, تحت فشار قرار می گیرد و  در مجرای مکانیکی کولر آن را از کندانسور می گذراند و به این خاطر که این بخش از کولر تحت فشار هوایی می باشد که از دوران پروانه فن به دست می آید اندازه بیشتری از دمای گاز کم می شود.

٣- فیلتر (درایر)

گاز سرماساز بعد از کندانسور و کم شدن نسبی دما از فیلتر می گذرد تا جرم های درونی لوله های کندانسور و نم گاز کاملا  از آن جدا شوند و گاز خالص به مجرای سرماسازی وارد شود.

٤- اواپریتور

تقریبا اواپریتور کولر گازی با اواپریتور یخچال فرق دارد. چون در یخچال اواپریتور كولر گازی فضای خیلی سردی را در مجرای چرخش گاز انجام می دهد. معمولا لوله های اواپریتور را جزء قطعه های سرماساز و از آلومینیوم تولید می کنند تا سرما در آن به آسانی منتقل یابد. گاز سرماساز در این بخش به وضعیت تبخیر در می آید و سرما تولید می شود و هوای متراکم ایجاد می گردد که به وسیله دوران پروانه فن, سرمای ایجاد شده به سوی خارج از کولر فرستاده می شود و بعد از مدتی دمای محیط کمتر و خنک می گردد.

٥- پروانه های کولر گازی

کولرهای گازی معمولا دارای دو پروانه می باشند که بر روی شافت موتور نصب می شوند. پروانه اواپریتور از مسیر ورودی هوا را می مکد و با فشار به لوله های سرد آلومنیومی اواپریتور می فرستد تا خنکی کولر وارد فضا شود. پروانه کندانسور همین کار را در جهت خلاف انجام می دهد. هوای دمیده شده به کندانسور بعد از آن خیلی داغ می شود. این هوا به سوی بیرون از محیط خانه و یا شرکت هدایت می گردد. و در بروز مشکل می توانید با تکنسین های ما در ضمینه تعمیرات کولر گازی فریجیدر تماس بگیرید.

٦- لوله کاپیلاری (لوله مویی)

لوله مویی دارای طول و قطری متفاوت با قدرت کولر دارد و کار تبدیل گاز به مایع و انتقال آن به ابتدای اواپریتور را انجام می دهد. لوله کاپیلای معمولا از متریال مس تولید می شود. این لوله بین فاصله خروجی درایر تا ابتدای اواپریتور تعبیه می شود.

٧- سینی زیر کولر

در نمونه هایی که شارژ گاز سرماساز در کولر بیش از اندازه لازم است و یا دمای ترموستات با گرمای محیط هماهنگ نیست، بر روی لوله های آلومنیومی اواپریتور ذره های یخی تولید می شود و در هنگام خاموشی کولر (موقع اتومات ترموستات) بر اثر زیاد شدن دما ذوب می گردند كه در سینی زیر کولر محل بیرون آمدن آب گفته شده نصب می گردد. غالبا سینی زیر کولر را رنگ می کنند تا در برابر فرسودگی شرایط اقلیمی , مقاومت زیادی داشته باشند.

٨-خروجی هوای سرد و فیلتر مربوطه

در بسیاری از کولر های گازی هوای سرد از بخش مقابل کولر بیرون می گردد,

و برای اجتناب از داخل شدن ذره ها به درون مجاری, هوای سرد را از یک فیلتر اسفنجی می گذراند.

مقایسه کولرهای آبی و گازی فریجیدر

کولرهای آبی در مقایسه با کولرهای گازی مصرف برق کمتری دارند

و به خاطر بیشتر بودن رطوبت, برای فضاهای خشک بهترند.

کولرهای گازی اگر چه مصرف برق زیادی دارند,

ولی به خاطر سرعت زیاد در خنک کردن محیط, از مقام برتری برخوردار هستند.

این کولر گازی برای مصرف در ناحیه های گرمسیر و شرجی بهترند.

درحال حاضر کولرهای گازی با توجه به امکانات زیادی که دارند

هم باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و هم منجر به رفاه بیشتر برای مصرف کننده شده است,

و در مقایسه با کولرهای آبی پرطرفدارتر و درخواست زیادی دارند.

فناوری اینوررتر فریجیدر

اینورتر یا وارونه گردان یا معکوس کننده است که در سیستم های کمپرسوری دور متغیر بوده و دوران کمپرسور چرخشی و سرعت اش متغیر است و با توجه به دما و رطوبت تنظیمی به وسیله کاربر دورکمپرسور کاهش یا افزایش می یابد و هیچ وقت کمپرسور در هنگامی که به دمای موردنظر استفاده کننده برسد کامل خاموش نمی شود, فقط دور آن کمتر شده و با به حداقل مصرف می رسد و با توجه به نیاز دوباره شروع به کار با دور بیشتر می کند. بنابراین دور کمپرسور زیاد یا در جهت معکوس کم می شود. اینورتر با تغییر فرکانس و ولتاژ برق سبب کم شدن مصرف می شود و همه کارکرد ماشین به صورت هوشمند است.

تعمیرگاه مجاز کولر اسپلیت فریجیدر

کمپرسورهای اینورتر معمولا” با گاز جدید که با محیط زیست هماهنگ هستند, کار می کند و راندمان بیشتری دارد.

شرکت های تولیدکننده غالبا” پانل های درونی اسپلیت های اینورتر را زیباتر طراحی می کنند

تا مصرف کننده ها بیشتر شوق خرید داشته باشند.

اسپلیت های اینورتر یک یا چند پانل با یونیت های درونی دیواری, زیرسقفی و کانالی سرد و گرم تولید می شوند.

شماره تلفن شرکت فریجیدر

کولرهای گازی اسپلیت مدل اینورتر بین 60 الی 65 درصد کم مصرف تر هستند هر چند گران قیمت تر هستند. و برای استفاده از تعمیرات کولر گازی فریجیدر می توانید با ما در تماس باشید.

تعمیرات کولر گازی فریجیدر