تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر

تعمیرات کولر گازی ویرپول

تعمیرات کولر گازی ویرپول در هیراد سرویس کاملاً حرفه ای و به دست تعمیرکاران متخصص این صنعت انجام می شود. اگر در گرمای تابستان نیاز به تعمیر کولر گازی یا اسپلیت داشته باشید با نمایندگی تعمیر کولر گازی ویرپول هیراد سرویس در تهران تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی ویرپول

برای اینکه از هزینه های زاید تعمیرات دستگاه های معیوب خود خودداری کنید,

هیراد سرویس دو راه بهینه و اقتصادی به شما توصیه می کند.

اول دریافت خدمات دوره ای کولر گازی, و دوم تعمیر سریع قطعات مشکل دار.

سرویس دوره ای کولر گازی ویرپول

احتمالا به خاطر مشغله زیاد و یا هزینه خدمات تا زمان خرابی و خاموش شدن كولر گازی اقدامی برای سرویس کولرگازی خود نمی کنید فقط بدانید که عدم رسیدگی به موقع و دوره ای می تواند هزینه های زایدی را به شما تحمیل کند. همه دستگاه ها و قطعات الکتریکی به خدمات دوره ای نیاز دارند تا عملکرد و کارایی بهتری از خود نشان دهند. در صورتی که  كولر های  گازی خدمات دوره ای دریافت نکند به خاطر جمع شدن گرد و غبار در داخل آن,  زمان زیادی را برای خنك کردن محیط می گیرد که این مورد می تواند باعث زیاد شدن هزینه برق مصرفی شما شود.

به خاطر فعالیت زیاد كمپرسور و بالا رفتن آمپر مصرفی, برد کولر گازی, سیم كشی و حتی كمپرسور آسیب های جدی و غیر قابل جبرانی را متحمل می شوند که این مورد نیز هزینه های تعمیراتی زیادی را برای شما دارد. با هزینه کم می توانید با تمیز کاری واحد داخلی و بیرونی (پنل و كندانسور) کولر گازی از همه هزینه های زاید جلوگیری کنید و به صورت رایگان شارژ گاز کولر خود را سرویس کنید تا پیش از ایجاد ایراد جلوی آن را بگیرید و از متحمل هزینه های زاید نشوید و میزان برق مصرفی خود را هم کمتر کنید. با سرویس دوره ای مدت زمان زیادی با خاطری آسوده از هوای مطبوع کولر گازی یا اسپلیت خود استفاده کنید.

قطعات کولر گازی ویرپول

یکی از مهمترین اصل در تعمیر لوازم خانگی تشخیص ایراد دستگاه است یعنی شما با شناخت وسایل و آگاهی از نحوه کارکرد سیستم کولر گازی ویرپول خود می توانید از میزان زیان های محتمل پیشگیری کنید و در زمان مناسب نسبت به تعمیر و اصلاح کولر خود اقدام کنید.

در صورتی که در تشخیص ایراد کولر گازی دقیق باشید و در زمان مناسب آن را تشخیص دهید  هم وقت شما به هدر نخواهد رفت و هم هزینه های زیادی متوجه شما نخواهد شد. برای تعمیرات استاندارد هر یک از لوازم خانگی باید آن به کسی بسپارید که از همه قطعات دستگاه شناخت کافی داشته باشد تا ایراد کولر گازی شما را به خوبی تشخیص دهد و مهارت کافی را برای تعمیر آن داشته باشد. تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات کولر گازی ویرپول در هیراد سرویس با شناختی که از انواع لوازم خانگی ویرپول دارند و با تجربه اندوخته خود می توانند نواقص احتمالی ماشین های کولر گازی ویرپول و سایر لوازم خانگی ویرپول شما را تشخیص دهند و برای تعمیرات کولر گازی ویرپول و اصلاح آنها اقدام کنند.

واگذاری تعمیر کولر گازی ویرپول به دست متخصصان اصلی مهم و پراهمیت است که هم سرعت تحوی مجدد دستگاه را برای استفاده بیشتر می کند و شما دوباره می توانید صحیح و سالم اسپلیت و کولر گازی ویرپول خود را در منزل استفاده کنید و هم از هزینه های اضافی شما جلوگیری می کند.

مرکز خدمات و تعمیرگاه ویرپول در تهران

اگر نیاز به خدمات پس از فروش کولر گازی یا اسپلیت ویرپول داشته باشید می توانید شماره تلفن نمایندگی و شماره تماس شرکت ویرپول سایت که در بالای صفحات و در بخش تماس با ما نوشته شده در ارتباط باشید و خدمات موردنیاز خودتان را برای انواع دستگاه های ویرپول  (Whirlpool) و بقیه برندهای مشهور لوازم خانگی دریافت کنید.

شماره تلفن شرکت ویرپول

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ویرپول تمامی نرخ های تصویب شده تعمیراتی خود را بر پایه قیمت مشخص شده

نهادهای نظارتی هماهنگ کرده و به مشتریان محترم ارائه می دهد,

همینطور پیش از اجرای تعمیرات, برآورد نسبی ای از هزینه ها خدمت شما داده می شود

و تمامی تعمیرات در محل کار و خانه شما انجام شده

و پس از نخستین تماس شما در کمتر از پنچ ساعت تعمیرکارهای هیراد سرویس خود را به آنجا می رسانند.

تعمیرات کولر گازی ویرپول