تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر
بلاگ

اشتباهات متداول در استفاده از ماشین ظرفشویی

استفاده درست از ماشین ظرفشویی

اشتباهات متداول در استفاده از ماشین ظرفشویی

اشتباهات متداول در استفاده از ماشین ظرفشویی, با توجه به اینکه استفاده درست از ماشین ظرفشویی برای بالا بردن عملکرد مناسب ماشین ظرفشویی, اطلاع از اشتباه های متداول که بسیاری از مصرف کنندگان آنها را مرتکب می شوند, می تواند جلوی بسیاری از خطاها و ایرادات این دستگاه را بگیرد.

توجه داشته باشید که اکثر افراد مرتکب این اشتباهات خواهد شد زیرا معمولا, براساس گفته های دیگران که قبلا از این وسیله استفاده نموده اند عمل می کنند و همین امر منجر می شود که نا خواسته اشتباهاتی را مرتکب شوند:

۱- شست و شوی اولیه ظروف قبل از گذاشتن در داخل ماشین ظرفشویی

اشتباه بزرگ برخی از افراد این است که به جای این که تنها تکه های بزرگ غذا را از روی ظروف بردارند, ان ها شست و شوی اولیه با آب می دهند و داخل ماشین ظرفشویی می گذارند.

لازم است بدانید که پودر شوینده ماشین ظرفشویی به گونه ای طراحی شده است که بتواند ذرات غذای روی ظروف را پاک کند حال اگر کثیفی بر روی ظروف نباشد, این ذرات به جنس ظرف آسیب زده و به مرور زمان, ظروف شما خش دار می شوند.

۲- چیدمان نادرست ظروف در ماشین ظرفشویی

در صورتی که شما بدون توجه به چیدمان صحیح ظروف در ماشین ظرفشویی, آن ها را داخل دستگاه قرار دهید, ظروف به خوبی شسته نخواهند شد و حتی ممکن است در حین شست و شو, شکستگی ظروف هم رخ دهد.

۳- توجه نکردن به بازوی اسپری کننده مسئول آب پاشی

توجه داشته باشید که در قسمت مرکز ماشین ظرفشویی, یک افشانه وجود دارد که آب را به ظروف می پاشد لذا ظروف باید به گونه ای چیده شوند که قسمت گودی آن ها به سمت آب پاش باشد تا آب به راحتی داخل آن ها را تمیز کند در غیر این صورت نباید از دستگاه انتظار تمیز کردن داشته باشید.

توجه داشته باشید که ظروف نباید در یک جهت قرار گیرند بلکه این بازوی آبپاش که در مرکز ظرفشویی قرار دارد باید ملاک قرار گرفته و ظروف در دو طرف آن به گونه ای چیده شوند که گودی آن ها به سمت بازوی آبپاش باشد.

۴- گذاشتن چاقو داخل ماشین ظرفشویی

یک نکته بسیار مهم که لازم است بدان توجه داشته باشید این است که در داخل ظرفشویی, دما بالا است لذا وجود دمای بالا همراه با  مواد شوینده که به صورت سایشی عمل می کنند, باعث می شوند به مرور زمان چاقوی شما کند شود لذا توصیه می کنیم چاقو را داخل ماشین ظرفشویی قرار ندهید.

گذاشتن چاقو داخل ماشین ظرفشویی

عیب یابی ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر یکی از محصولات سامسونگ را به تازگی خریده اید و یا محصولی از برند سامسونگ را در منزل دارید و از آن استفاده می کنید اما مدتی است که با مشکلی مواجه شده است, به آسانی می توانید با شماره تلفن نمایندگی و شماره تماس تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در ارتباط باشید تا برای برطرف کردن ایراد اقدام کنند.

شماره تلفن شرکت سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ بهترین خدمات تعمیراتی مربوط به لوازم خانگی سامسونگ و بقیه برندهای مشهور آسیایی, آمریکایی, اروپایی و ایرانی را خدمت هموطنان عزیز ایرانی ارائه می دهد. راه ارتباطی ما با شما تماس تلفنی با نمایندگی سامسونگ است که شماره های تماس در بالای صفحه اصلی درج شده است.

 

مدیریت هیراد سرویس

دیدگاهتان را بنویسید