تماس با ما

22736541 تجریش  ( ده خط ويژه)

88851672 ولی عصر ( ده خط ويژه)

پنجشنبه, آگوست 16, 2018
22736541 تجریش 88851672 ولی عصر
بلاگ

چه دمایی برای شستن لباسها در لباسشویی کن وود مناسب است

چه دمایی برای شستن لباسها در لباسشویی کنوود مناسب است, انتخاب دمای مناسب برای شستن لباس ها اصل مهمی در استفاده از لباسشویی کنوود است. برای شستشوی بهتر و پاکیزگی بهینه لباسها باید دما و درجه حرارت مناسبی را برای ماشین خود انتخاب کنید.

انتخاب دمای مناسب برای شستن لباس ها در استفاده بهینه از ماشین لباسشویی کن وود نقش بسزایی دارد. در این نوشته با دمای مناسب ماشین لباسشویی برای شستن لباس ها و پاکیزگی بیشتر, چه دما و درجه حرارتی است بیشتر آشنا می شوید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با نمایندگی تعمیرات کنوود در ارتباط باشید.

به طور کلی می دانیم برای شستن لباس ها و پاکیزگی بیشتر از آب داغ استفاده کنیم. اما این یک راهکار کلی می باشد و مختص تمامی پوشاک و البسه نمی باشد, چرا که برای بعضی از البسه مضر و باعث از بین رفتن آن ها می شود.

۱ – استفاده از آب داغ / جوش

بیشتر پارچه ها و لباس های رنگ روشن برای تمیز شدن از کثیفی به آبِ خیلی داغ نیاز دارند. به همین دلیل وقتی از آب داغ استفاده می کنیم و تنظیمات لباسشویی را در بیشترین درجه قرار می دهیم, هنگام در آوردن آن ها از ماشین لباسشویی با صحنه هایی همچون چین و چروک شدن زیاد, کم رنگ تر شدن آن ها, کوچک شدن (آب رفتن لباس) و تضعیف جنس آن ها بعد چند جلسه, مواجه می شویم.

در بعضی موارد شاهد رنگ پس دادن البسه و خرابی پارچه های با جنس ضعیف تر نیز می باشیم.

۲ – استفاده از آب گرم

بیشتر مردم, لباس هایشان را با آب گرم می شویند و یا تنظیمات لباسشویی خود را در این حالت قرار می دهند. آب گرم در واقع همان آب مخلوط شده با آب سرد می باشد که در اصطلاح به آن آب ولرم گفته می شود که کمی گرم است.

بعضی از دستگاه ها آب سرد و گرم را به طور کاملا یکسان ترکیب می کنند و در بعضی دیگر از ماشین های جدیدتر درصد این ترکیب ۶۰ به ۴۰ می باشد.

آب گرم – ولرم بهترین انتخاب برای شستن انواع لباس ها اعم از شلوار جین, پلیور, پیراهن, لباسهای نایلونی و پلی استری می باشد.

آب ولرم از کوچک شدن, چروک شدن زیاد و رنگ رفتگی لباس های شما نیز جلوگیری می کند.

۳ – استفاده از آب سرد

آب سرد معمولا برای لباس ها ی ظریف و یا مواردی که دستورالعمل ان ها با آب سرد است, استفاده می شود. همچینین بهترین گزینه برای لباس های با رنگ روشن می باشد چرا که مانع از رنگ پس دادن آنها می شود.

بسیاری از تولید کنندگان برای فروش بیشتر محصول خود آب داغ را مشکل ساز نمی دانند اما وقتی لباس را ازماشین لباسشویی در می آوریم, نتیجه کاملا متفاوتی را مشاهده می کنیم.

آبِ سرد بیشتر برای لباس های رنگ تیره استفاده می شود.

در اینجا دو روش برای انتخاب دمای شستشوی مناسب را به شما آموزش می دهیم:

۱ – اتیکت روی لباس برای شستشوی بهتر در ماشین لباسشویی کن وود

برای شستشوی بهتر لباس ها برچسبی که بر روی یقه ی لباس ها چسبیده است را کاملا مطالعه کنید و آن هایی که به هم شباهت دارند را با هم به درون ماشین لباسشویی بریزید و دمای ماشین را بر اساس آن تنظیم کنید.

سعی کنید لباس های هم جنس و هم رنگ, تیره ها و روشن ها را جداگانه به درون ماشین بیاندازید.

۲ – دمای آب قبل از روشن کردن لباسشویی کنوود

استفاده از دما سنج می تواند کمک زیادی به شما بکند. دمای آبِ سرد, گرم و داغی که از ماشین خارج می شود بسیار مهم می باشد.

آب داغ معمولا ۵ درجه کمتر از وقتی است که از هیتر خارج می شود تا به درون ماشین بیاید. به طور کلی آب داغ ۵۵ درجه سلیوس و بیشتر از آن, آب گرم بین ۳۲ تا ۴۳ درجه و آب خنک بین ۱۵ تا ۲۶ درجه سلسیوس می باشد.

در فصل سرما دمای آب دستگاه می تواند به واسطه دمای خارج از آن متفاوت باشد. حتما دمای آب ورودی و خروجی از ماشین را اندازه بگیرید. اگر دمای آب ورودی کمتر از ۱۵ درجه باشد, لباس ها کثیف مانده و تمیز نمی شوند.

با رعایت اصول ساده و آموزش ها از تعمیر لباسشویی خود در زود هنگام جلوگیری کرده و از پرداخت هزینه های اضافی در امان باشید.

خواندن اتیکت لباس برای شستشوی بهتر

چقدر به اتیکت لباسی که می‌خرید توجه یا حتی نگاه کرده‌اید؛ به شکل و نمادهایی که روی آن است دقت کرده‌اید؟ اتیکت هر لباس تکه پارچه سفید رنگ کوچکی است که درون لباس‌ها دوخته می‌شود. اتیکت حکم شناسنامه‌ی لباس را دارد و برای این‌که بتوان ظاهر نو و خوب لباس را برای مدت بیشتری حفظ کرد, لازم است که ویژگی خاص هر لباس را بشناسیم. برای این‌کار باید به اتیکت لباس توجه کرد.

اتیکت‌ها به ما می‌گویند که لباس باید با دست شسته شود و یا ماشین لباسشویی, با آب سرد شسته شود یا آب گرم, آیا لباس را می‌توان با خشک‌کن ماشین خشک کرد یا باید حتما در دمای محیط و فضای آزاد خشک شود؟ و تمام اطلاعات دیگری که برای نگه‌داری صحیح لباس لازم است بدانیم.

اطلاعات اتیکت لباس‌ها علاوه بر نحوه‌ی شست‌وشو شامل اطلاعات دیگری مثل دمای مناسب اتوکشی و… است و بسته به جنس لباس‌, حجم اطلاعات و توضیحات بر روی اتیکت آن متغیر خواهد بود. هر لباس با توجه به پارچه‌ای که دارد نحوه‌ی شست‌وشوی خاص خودش را دارد و اتیکت لباس هم بر اساس جنس پارچه‌ی لباس شرایط مطلوب را نشان می‌دهد.

نکته های تعمیرات لباسشویی کن وود را در بخش تعمیرات لباسشویی کننوود بازگو کره ایم تا شما هموطنان عزیز بیشتر با این دستگاه آشنا شوید.

مدیریت هیراد سرویس

دیدگاهتان را بنویسید